Zavrieť

Porady

NB Acer Aspire rady Timeline

Co si myslite o rade TimeLine od spolocnosti Acer? Mate s nejakym z nich skusenosti? Planujem si totiz kupit notebook a spominali mi, ze su kvalitne...

Mna len na nich zaraza procesor, teda, ze zvykne mat 1,4GHz a tenucke tlacitka (tam by mohol byt problem s pisanim, aspon myslim). Neviem, ci CPU nesposobi sekanie kompu, zvlast ked by som ho chcela pouzivat i pri prehravani filmov a videa + na inu pracu...

Foto:
http://www.alza.sk/Galery/ShowImage....=f3&cd=NC252c2

alebo
ImgW.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    Mám Acer a som snim zatial spokojny ten procak co tam pisu je troska pomalsi ale nemalo vy to vadit, ale ak si nepotrpis na numericku klavesnicu v samostatnej casti tak sa skus pozriet na tento model za menej penazi ponuka viac 2.1Ghz proc a disk 320GB a ked planujes filmy priestor sa vždy hodi tak isto ho maju v ALZA a usetris 1OO€ Notebook ACER Extensa 5430-653G32MN/ A X2 QL65/ 15.4" CB 1280x800/ 3GB/ 320GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ HDMI/ VIS HP
    No mam zopar skusenosti s Acermi, jednu pozitivnu druhu negativnu, ale o tom tu nejdem pisat.V podstate sa jedna o Low-end,hlavne koli CPU, a grafike,ale na multimedia(DVD,...),a internet je v pohode, na narocnejsiu graficku pracu to nebude to prave zelezo, preto by som sa radsej pozrel po niecom inom,ak sa Vam jedna o mobilitu tak nejake modely od DELL,IBM,Toshiba,or HP,ale tento laptop sa zda byt tiez dobra volba co sa tyka mobility, pretoze ma dost dobru vydrz baterie a slusnu vahu.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    No ja s Acerom dobre skusenosti nemam, hlavne s lacnymi modelmi, kde spada aj tvoj vybrany. Slabe materialy.

    NB Acer Aspire rady Timeline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.