Zavrieť

Porady

Číslovanie dokladov

Dobrý deň. Som účtovník začiatočník. Potrebujem radu: od apríla 2015 preberám účtovníctvo po externej účtovníčke, tým pádom si musím nahodiť všetky FA do konca marca 2015 aby sme si mohli skontrolovať koncové stavy. Nastala mi trošku zmena v číslovaní dokladov keď ona ma v číslovaní OF zaradený dobropis, ktorý bol vystavený na OF a mne ho program zaradil do číslovania Odoslaných dobropisov(takže mi nefstupuje do číslovania OF), ďalej som robila 2 storno faktúry a počítač mi ich ráta v odoslaných faktúrach. Teraz ked chcem ísť pridať faktúru začínam na čísle 60 ona na 59.....Viete mi poradiť čo s tým? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    A prečo riešiš to, čo mala bývalá účtovníčka? Veď za r. 2015 už budeš ty robiť účto. Tak bude platiť to, ako to máš zoradené ty, nie ona.
    DomiA9 Účtovníčka robí za prvé tri mesiace daňové zo svojich dokladov...ja oficiálne začínam účtovať až od apríla......
    mondes No, ale aj tak si nemyslím, že je to nejaký veľký problém. Veď ak sa mení účtovníčka, tak sa môže vyskytnúť aj niečo také, ako vo vašom prípade.

    Číslovanie dokladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.