Zavrieť

Porady

Eshop a skladove priestory

Ahoj,chcem sa spytat planujem zalozit eshop (s.r.o.) ako sidlo firmy chcem uviest nas dom (vlastni ho otec takze s nim budem musiet spravit nejaku zmluvu,samozrejme za tento priestor nebudem platit najom ) ale co ma zaujima je ze ak tam budem mat v jednej izbe sklad ci mi tam pride nejaka kontrola (napr hygiena,ci tam musim mat lekarnicku,nejake poziarne predpisy atd)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lambo22 je offline (nepripojený) lambo22

    lambo22
    Dneska som sa dzovedel ak by som adresu pouzival iba ako sidlo firmy tak prakticky by mi nemala prist ziadna kontrola.Je uz vsak na mne (kedze to bude u nas doma) ci tam budem aj nieco skladovat.Ak by som to uvadzal ako skladove priestory tak uz by kontrola prisla.

    alinka582 je offline (nepripojený) alinka582

    alinka582
    lambo22 Pozri príspevok
    Dneska som sa dzovedel ak by som adresu pouzival iba ako sidlo firmy tak prakticky by mi nemala prist ziadna kontrola.Je uz vsak na mne (kedze to bude u nas doma) ci tam budem aj nieco skladovat.Ak by som to uvadzal ako skladove priestory tak uz by kontrola prisla.
    V prípade, že to chceš mať doma, musíš mať tú časť domu vyčlenenú ako podnikateľský priestor - aj úradne to tak musí byť. Nemôžeš mať oficiálny sklad doma v izbe "pri posteli"

    Eshop a skladove priestory

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.