Zavrieť

Porady

cena koláčov?

chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    daria29 Pozri príspevok
    chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem
    My si ich pečieme doma, stretneme sa švagriné, priateľky, urobíme si rozpočet a máme týždňový babinec...

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    to sa tak u nás robilo na mojej svadbe,to som už v dôchodku,kto má možnosti,je to fajn,hlavne v dnešnej dobe,ja tu možnosť teraz nemám.no chcem trochu prieskum a cene a hlavne musia chutiť..

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    daria29 Pozri príspevok
    to sa tak u nás robilo na mojej svadbe,to som už v dôchodku,kto má možnosti,je to fajn,hlavne v dnešnej dobe,ja tu možnosť teraz nemám.no chcem trochu prieskum a cene a hlavne musia chutiť..
    Hmmm, ale si ďaleko, tak moja rada by nepomohla.

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    daria29 Pozri príspevok
    chcem Vás poprosiť o skusenosti ,ak ste náhodou mali svadbu,ako sa objednávajú zákusky,kolko stoja?ci to je na kilo,kus,počula som že niekto to berie od vajca,teda napr .za 1 vajce bolo 7,-sk,poznate dobrú tetu v BA a okolie?dakujem
    Nedavno sme mali svadbu v BA. Nakolko som mimo mesta BA, da sa v pohode objednanat cez internet, alebo telefonicky http://www.nasacukraren.sk/. Dokonca Vám urobia aj balicky ako vysluzky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.