Zavrieť

Porady

Presun z terminálu 3 na terminál 5 na letisku Heathrow Londýn

Má niekto skúsenosti ako najrýchlejšie sa dostať z terminálu 3 na terminál 5 ? Viem, že spojenie medzi nimi zabezpečuje rýchlovlak alebo autobus. Čo je rýchlejšie, máme na prestup na lietadlo do NYC 2,5 hod. Dá sa to stihnúť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Nebola som, nezažila som, ale podľa dostupných informácií je najlepšie použiť Heathrow express - jazdí každých 15 minút a cesta trvá 3 minúty ....

    http://www.heathrowairport.com/porta...0357e120a____/

    Where to catch trains

    Heathrow Express trains stop at Heathrow Central (for Terminals 1 and 3) and Heathrow Terminal 5. Passengers using Terminal 4 can transfer free to or from Heathrow Central using the Heathrow Connect shuttle.

    * * *
    Terminals 1 or 3 to Terminal 5

    Use Heathrow Express trains for a free transfer between Heathrow Central and Terminal 5. This quick, convenient service runs every 15 minutes and the journey takes about three minutes.



    http://www.baa.com/assets/Internet/H...d_Heathrow.pdf

    jurqai je offline (nepripojený) jurqai

    jurqai
    toto som zazil urcite to metro ci co to je netrva to sice tri minuty ale asi 4 -5 ale to je fuk urcite to stihnes za dve a pol hodiny prejdes aj peso .. ale nie urcite chod dost skoro ku svojej gate do USA lebo teraz su sialene kontroly a trva to velmi dlho zazil som to mesiac a pol dozadu v Mnichove a bolo to sialene 10 ludi kontrolovali asi pol hodinu .

    Presun z terminálu 3 na terminál 5 na letisku Heathrow Londýn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.