Zavrieť

Porady

Tak ktoré ako darček?

Mám si vybrať ..... odborníci - ktoré odporúčate? Peugeot 107 - Citroen C1?
Išlo by zväčša o jazdu po meste.
vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Ja som mala Peugeot 205, bola som veľmi spokojná a to teda narobil riadnu kopu
    kilometrov a aj často chodil riadne plný. Nemala som žiadny problém, naozaj poslúžil statočne :-)

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    A nie je to to isté iba v inom kabáte?
    Pohar asi je.... ale možno má niekto skúsenosť lepšiu s jedným, alebo druhým....
    expeeert Voľakedy to boli samostatné automobilky, dnes to vyrábajú na tej istej linke. V prípade konkrétne týchto 2 áut to je už len o tvojom vkuse a nejakých minimálnych rozdieloch...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..hm..mohla si foto prihodiť..ja by som si vybrala pežotíka...nemožeš predsa zaručiť, že nikdy na ňom z mesta nevyjdeš a pežotíka mám odskúšaného,vydrží aj-všetko...
    (ale zas-cirtónik je tiež dobrý,stabilný a pohodlný..hoď si korunu, nech rozhodne náhoda)..

    ..jáááj, hoď si euro!..
    Naposledy upravil pepsikova : 09.12.13 at 15:35 Dôvod: ja mám doma starú jednokorunáčku a v neistote rozhodovania si hodím korunu)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Odborníci vravia :
    V čase svojej premiéry patril Peugeot 107 k tomu najpremyslenejšiemu, čo ste mohli kúpiť. Výborne jazdil, poskytoval veľmi slušný komfort a bolo v ňom miesta na rozdávanie. Na jeho smolu však nikdy nebol lacný, takže jeho predaje logicky zaostávali za očakávaním. Dnes je konečne dostupný, no píše sa rok 2012 a konkurencia je ďalej. Jazdí: stále výborne, je s ním zábava a miesta je v ňom dosť, no svoju jednoduchosť dáva najavo spôsobom, aký sa dnes už nenosí. Z detailov v kabíne nevyžaruje potrebná solídnosť a výrobné tolerancie sa medzičasom sprísnili. To, s čím boli zákazníci kedysi spokojní, dnes nestačí. Ak však hľadáte malé obratné auto schopné zabaviť a jednoducho parkovať, ste stále na správnej adrese. A má výborný motor, o tom niet pochýb.
    http://auto.pravda.sk/testy/clanok/6...ny-ale-starne/


    Citroën C1 nie je na trhu nováčikom, no aj v záplave najnovších a veľmi schopných súperov dokáže nechať vyniknúť svoje silné stránky. V jeho interiéri cítite šetrenie na detailoch, ktoré vám budú pri každodennom používaní komplikovať život a batožinový priestor vám za určitých okolností môže pripadať ako zlý vtip, ale to, čo dáva C1 široké lakte, sú jeho reálne schopnosti v meste. Je obratný, mimoriadne priestranný, ponúkne vám plynulú jazdu a živý motor vám na tvári vyčarí úsmev. A o to presne ide. Citroën C1 dokázal namixovať správny pomer racionality a zábavy , čím si získal našu priazeň.
    http://auto.pravda.sk/testy/clanok/3...n-c1-10i-pack/


    Ak darček ???
    Vraví sa , že darovaným koňom sa na zuby nepozeraj ...
    Takže ???
    Ale mňa by potešilo toto :
    http://www.hyundai.sk/modely/novy-ix35

    Tak ktoré ako darček?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.