Zavrieť

Porady

ixpozicky@centrum.sk

Stretol sa už niekto s takýmto emailom? Alebo s návrhom od takejto spoločnosti na pôžičku? Ich adresa je : P.O.box 102 Zvolen, 960 01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Ale ušiatko: myslím že je pre teba šťastím že si natrafila na www.varecha - inak by si už mala podpísanú zmluvu s nejakou úžerníckou firmou. Ja som napodobňovala ako firmy lákajú dôverčivých a hlavne odkázaných klientov a počítajú že ich oberú o čo len môžu.

    Ak naozaj potrebuješ euráče súrne tak by som volila už naozaj buď Poštovú banku alebo Slovenskú sporiteľňu, teda nie nebankovky. S nimi keď sa dostaneš do finančných problémov, tak môžeš aspoň požiadať o splátkový kalendár alebo o odklad splátky a nevycicajú ťa až do špiku kostí.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    nie a dúfam,že sa ani nestretnem- ten P.O.BOX ako aj mail na centrum-e-to je všetko podozrivé...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    hubatá Pozri príspevok
    požičiavam, dobrý úrok, prvá splátka až po Vianociach ........ info: Hubatá, www.porada.sk
    IBA 7%....


    mesačne


    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    hubatá Pozri príspevok
    Ale ušiatko: myslím že je pre teba šťastím že si natrafila na www.varecha - inak by si už mala podpísanú zmluvu s nejakou úžerníckou firmou. Ja som napodobňovala ako firmy lákajú dôverčivých a hlavne odkázaných klientov a počítajú že ich oberú o čo len môžu.

    Ak naozaj potrebuješ euráče súrne tak by som volila už naozaj buď Poštovú banku alebo Slovenskú sporiteľňu, teda nie nebankovky. S nimi keď sa dostaneš do finančných problémov, tak môžeš aspoň požiadať o splátkový kalendár alebo o odklad splátky a nevycicajú ťa až do špiku kostí.
    ??? a nie je to náhodou tak, že istinu alebo úrok (neviem ktoré) musíš splácať tak či tak???

    ušiatko je offline (nepripojený) ušiatko

    ušiatko
    jasné musíš splácať či v banke či nebankovke, to áno....lenže každé má iný úrok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.