Zavrieť

Porady

e-shopy v zahranici

Mate niekto linky na overene e-shopy (zamerane na domace spotrebice a PC), ktore dorucuju na SR - napriklad z Rakuska, Nemecka, Svajciarska?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    tých shopov by bolo hodne, ale čo mám omrknuté tak zvyčajne je poštovné taká pálka, že prípadné cenové zvýhodnenie tovaru je čau. čiže kvôli cene sa to moc neoplatí.

    z US shopov fungujú zasielateľské služby, to sa využíva často na tovary, ktoré sa u nás nedajú kúpiť, resp. ak áno tak sú skutočne predražené a práve tieto zasielačky ti umožnia nechať si tovar poslať z US shopu najprv na ich adresu a následne oni posielajú balíky lacnejšie (t.j. loďou). tých zasielačiek je viacero, medzi najznámejšie patrí www.sk-ebay.sk a www.shipito.sk

    andreawww je offline (nepripojený) andreawww

    andreawww
    len problem pri US e-shopoch moze byt dan. Uz sa neda spoliehat, ze colny urad je blby....

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    andreawww Pozri príspevok
    len problem pri US e-shopoch moze byt dan. Uz sa neda spoliehat, ze colny urad je blby....
    Moja skúsenosť je, že záleží od situácie. Ale áno, nedá sa spoliehať na to že nechajú prejsť každú zásielku. Sú nevyspytateľní - nechali mi prejsť riadne veľké balíky a taktiež mi už preclili aj úplné kraviny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.