Zavrieť

Porady

Prihláška na vš

Ahojte. Neviem, kam zaradiť túto tému, tak som ju zaradila sem.
Vypĺňam si prihlášku na vš zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Na druhej strane prihlášky požadujú vyplniť známky z koncoročných vysvedčení zo strednej školy v rozsahu vysokej školy... Viete mi poradiť, ktoré predmety tam mám uviesť? Alebo tam idú všetky predmety, ktoré mám na vysvedčeniach? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Stebielko Pozri príspevok
    Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
    Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?
    Vo veľa podnikoch personalisti majú v náplni práce aj starostlivosť o pracujúcich, čo spadá pod sociálnu prácu. Takže keď Ti zamestnávateľ vystaví patričné potvrdenie, kde bude napísané aj to, že máš v podniku v svojich pracovných úlohách obsiahnutú aj sociálnu prácu, tak to určite obstojí. Držím palce.

    maričku je offline (nepripojený) maričku

    dosť zaneprázdnený človek maričku
    Na prihlášku treba uviesť všetky predmety za 4 ročníky okrem tých, ktoré boli hodnotené ako "absolvoval". Ak Ti nestačí počet riadkov, je možné do 1 riadku uviesť 2 predmety s / napr. ak 1. predmet bol prvé 2 roky a druhý v posledných ročníkoch

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
    Poprosím ešte o nejaké rady.
    Predmet maturitnej skúšky. Tiež vypíšem predmety, z ktorých som maturovala. Ale čo mám vypísať do kolóniek - úroveň, externá časť %, percentil....
    Ak som skončila školu pred pár rokmi dozadu, musím k prihláške pripojiť overené kópie koncoročných vysvedčení a maturitného vysvedčenia. V tomto prípade nemusím dávať prihlášku potvrdiť na strednú školu, kde som študovala?
    Ďakujem.

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Do tej kolónky - predmet maturitnej skúšky to ako vyplním?
    Vyplním predmety, z ktorých som maturovala a do úroveň dám známky, aké mám na maturitnom vysvedčení?
    Pretože tam sú ešte kolónky externá a interná časť. Tam dám čo?

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Uchádzač maturujúci pred rokom 2004 vyplní v časti Klasifikácia maturitnej skúšky stĺpec Predmet maturitnej skúšky stĺpec Ústna forma (známka) v rámci internej časti, Dátum maturitnej skúšky a Priemer maturitnej skúšky.

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Veľmi pekne ďakujem. Veľmi ste mi pomohli. Konečne môžem vyplniť prihlášku a poslať ju... Ešte raz vďaka.

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
    Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?

    kvetinka07 je offline (nepripojený) kvetinka07

    kvetinka07
    Stebielko Pozri príspevok
    Dnes som sa dozvedela, že ak chcem externe študovať sociálnu prácu, musím k prihláške priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa.Vraj na externé štúdium prijmú len takých uchádzačov, ktorí pracujú v tomto smere, inak nie. Ja pracujem ako personalista. Spadá tento druh práce tiež do sociálnej práce?
    Čo má byť uvedené na tom potvrdení od zamestnávateľa?
    Ahoj. Ja som tam volala a nie je podmienka pracovať v štátnej správe (ja robím v súkromnom sektore a je to v poriadku), ale ak by som robila povedzme aj v minulosti, tak je to dobré napísať, zohľadňujú to ak by bolo priveľa záujemcov s rovnakým priemerom. A to potvrdenie si vypýtaj od zamestnávateľa a dodá Ti ho. Je to všeobecné tlačivo, ktoré sa vypĺňa aj keby si chcela prídavky na deti alebo aj iné, ale bude tam prečiarknutá žiadosť o tie príspevky a tak a bude tam len že si zamstznaná od: xy a pečiatka, podpis zamestnávateľa. Ale nerob si s tým ťažkú hlavu- Ty požiadaj o to a ostatné nechaj na nich :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.