Zavrieť

Porady

SFRB

Dobré ránko, neviem či je to vôbec k veci ale potrebovala by som info ako získať úver zo SFRB - štátného fondu rozvoja bývania, tabuľku max. a min. príjmov mám aj žiadosť, aj na čo sa dá použiť, ale neviem či to v prípade RD musí býť taktiež novostavba max. 2 roky po kolaudácií, ak máte niekto osobné skúsnosti s vybavovaním úveru prosím poradte, sú prekážkou už nejké pôžičký, musí byť zmluva na dobu neurčitú??? Peký deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Nemám s tým osobné skúsenosti...ale skúš ich stránku...možno sa niečo dozvieš..
    http://www.sfrb.sk/informacie.html

    Januš je offline (nepripojený) Januš

    Januš
    Vďaka tam som už bola a tam uvádzajú len základné informácie, nič konkrétne. Januš

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Ja som myslela.. že tam je niečo ..ale nemala som čas to čítať.. priznávam

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    My sme s manželom vybavovali úver cez ŠFRB, ale bolo to ešte v roku 2001. Takže neviem, či by som ti poskytla aktuálne informácie, nakoľko sa všetko z roka na rok mení. Vybavovala som to v Trnave na Krajskom úrade, sú tam veľmi ochotné pani, ktoré fakt dobre poradia. Podľa mňa najlepšie informácie dostaneš priamo na KÚ - len teraz neviem, aký to bol odbor. - bola to p. Rakúsová a Uváčiková. Sú fakt ochotné! Teraz som si všimla, že si z Vrbového, nepatríte náhodou pod Trnavu?

    Januš je offline (nepripojený) Januš

    Januš
    Vďaka za info, asi máš pravdu najlepšie je ísť priamo, teraz je to už na obecných alebo mestských úradoch a oni to posúvajú priamo do BA na SFRB. Tie prílohy mi pomohli ďakujem pekne.

    pepes je offline (nepripojený) pepes

    pepes
    prosím vás vie mi niekto poradit kedy je lepsie podat žiadost na sfrb ? pocul som ze pred koncom roka je väčšia pravdepodobnosť že ju zamietnu.
    ďakujem, prajem pekný deň.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    pepes Pozri príspevok
    prosím vás vie mi niekto poradit kedy je lepsie podat žiadost na sfrb ? pocul som ze pred koncom roka je väčšia pravdepodobnosť že ju zamietnu.
    ďakujem, prajem pekný deň.
    Požiadať čím skôr na začiatku roka, lebo by ich mali schvaľovať v poradí, ako im prídu. Čiže ak podáš neskoro, už sa ti peniaze nemusia ujsť.
    Ale som počula, že na tento rok ešte nemajú vyčerpané, tak si jedni známy ešte podávajú tú žiadosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.