Zavrieť

Porady

čo by ste uvítali v relax.centre

Mam otvorené relaxačne centrum(sauna,solarko,masáže,výrivka parný box,striekanie na telo)Zaujíma ma čo vám chýba v relaxačnom centre nejake nápady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    och, ako rada by som tam "zavítala" ,som tak unavená, že by som uvítala, keby po mňa prišli domov a presvedčili, že si naozaj zaslúžim trocha relaxu a aby našli v mojom kalendári trocha voľného času. A aby mi skontrolovali kufor, keď budem s nimi odchádzať, aby som si nezbalila prácu, veď čo tam budem robiť.

    Uvítala by som miestnosť, kde by bolo úplné ticho.Len ticho.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    relaxačná hudba, množstvo živej zelene, energetické nápoje,

    mihihi je offline (nepripojený) mihihi

    mihihi
    Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mihihi Pozri príspevok
    Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.
    Dobre premyslený a cielený marketing.

    Igy je offline (nepripojený) Igy

    Igy
    No mne by vyhovovalo sukromie. A to je v rozpore s tym tvojim druhym cielom, mat tam co najviac zakaznikov :-)
    V relax centre pre mna okrem sluzieb je najviac dolezite prostredie. Aby aj zrelaxovalo nie len telo ale aj dusa...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    mihihi Pozri príspevok
    Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.
    Rozhodne dobrú masérku, alebo maséra...ktorý len takým obyčajným hladkaním neodbije klienta za 10 minút. A ktorý/á ovláda viac druhov masáží.

    RenataK je offline (nepripojený) RenataK

    RenataK
    mihihi Pozri príspevok
    Ahoj!čo znamená DP dobrá ponuka?Ja hľadám dobrú ponuku(nápad)
    DP = daňové priznanie, takže sa píše " ak po DP (daňových priznaniach) nabehnú ........

    BABIKA2008 je offline (nepripojený) BABIKA2008

    : )))))))) BABIKA2008
    Ahojky,
    tak máš tam, všetko, čo k dobrému relaxu patrí. Ja by som ešte doporučila nejaký barik s nápojmi.
    A osloviť zákazníkov cez propagáciu, nejaké letáky a reklamy a ešte ponúknuť nejakú akciu.. dať lepšie ceny ako konkurencia.. a trh je tvoj. hehe

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    a ja by som prijala aj zamaškrtiť si na sladkostiach či koláčikoch ála "zdravá výživa"...
    napríklad: koláčik z ovsených vločiek, celozrnné tyčinky, pohár mrkvovej šťavy...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ešte ma napadlo, že by si mohol osloviť firmy s tvojou ponukou, niečo v tom zmysle, že tvoje služby môžu dať zamestnancom vo forme akýchsi poukážok - nech majú kam prispievať zamestnancom zo soc. fondu...

    tinky-binky je offline (nepripojený) tinky-binky

    cytológ tinky-binky
    ticho, aby si všetci vypli mobily a šepkali, pekná vôňa a príjemný personál. masáže, výrivky, jakuzy, aromaterapia, a iné super veci, ktoré nám nedovolia prepadnúť stresu, skôr by nás odviedli do naších snov a fantázii. ale to ticho je základ, možno pekná hudba a kvety. už sa tam vidím. napíš, kde to bude

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Mám poukážku do relax centra. Naposledy som tam zaviedla sestru, aby ma počkala kým som súrne doobeda v robote musela zariaďovať veci. Moja požiadavka bola, aby jej vyplnili program, tak aby nadväzoval, trval 3-4 hodiny a bol príjemný. Neboli veľmi pružní. Ponúkli jej masáž a vírivku až o 2 hodiny. Skôr čakali aby ona povedala čo chce. Bolo to o ničom. Možno by sa aj o lepšom servise mohlo porozmýšľať a ponúkať nejaké poldenné ucelenejšie programy v relax centre - kde by stačilo povedať celkovú cenu a kde by bolo možné "odložiť" na chvíľu svojich blížnych.

    mihihi je offline (nepripojený) mihihi

    mihihi
    Pozývam Vás do relaxačného centra v Žiline na Zaymusovej 4, nad pizzeriou Campari vchod od VUB.Zatiaľ sa to rozbieha.Momentálne berem na objednavky na t.č.0902 616 769 kým sa to rozbehne.Teším sa na návštevu všetkých poraďákov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.