Zavrieť

Porady

Môže ma udať?

Predal som tričko za 20€ cez internetový bazár. Poslal som ho na dobierku. Na druhý deň mi kupujúci napísal, že tričko je obnosené a že chce späť peniaze a podobne inak ma zažaluje.
Naposledy upravil Mumo Yakmaz : 30.03.15 at 18:25
3 komentárov     zbaliť
ivka70 A je obnosene?
A predaval si ho ako nenosene?
Mumo Yakmaz Napísal som, že je nové.
ivka70 A bolo nove?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Vrat mu peniaze a vyhnes sa problemom.

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Samozrejme môže, otázne je ako bol udaný inzerát, ak si predal tričko ako nové malo byť nové... väčšinou sa to rieši zľavou z ceny, alebo sa to vezme späť... je to na tebe či si uvedomuješ čo si poslal, či boli napr. fotky zodpovedajúce stavu... Ak si si istý, že si nepochybil a cena je adekvátna, nemusíš riešiť.. ak ťa bude žalovať, má na to právo, tak som zvedavá na výsledok (ako sa bude dokazovať kto čo zničil, kto to nosil... a pod. napr. o pár mesiacov)

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Myslim, ze trickom za 20 eur za ziadna policajna stanica nebude zaoberat, zalobu podat moze.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...a súd sa tým ani zaoberať nebude.... súdne poplatky ho vyjdu drahšie ako to tričko....
    I keď 20€ za jedno tričko ň trochu veľa, za to by som u Číňana kúpil dvoje botasiek....
    tannenkau keď už :

    Súdne poplatky viac znáša ten, čo prehral
    Llívia Má záruku, že vyhrá?
    Na začiatku súdne poplatky znáša ten, kto žalobu na súd dáva.
      zbaliť

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Vráť mu peniaze a nabudúce neošuškávaj...tebe by sa to tiež nepáčilo! Raz sa ti môže stať, že ti to dakto zráta, nie súdnou ale ručnou cestou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.