Zavrieť

Porady

Trošku o mne.

Ahojte! Volám sa Soňa a ďakujem,že ste mi poradili. Občas ma zaskočia niektoré životné situácie a som rada,že sa môžem na Vás s dôverou obrátiť. A preto,že som jednou z tých,čo zázračne prežili výbuch vo VOP Nováky určite sa tu ukážem častejšie,ako je treba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    obšmietačka Pozri príspevok
    Ahojte! Volám sa Soňa a ďakujem,že ste mi poradili. Občas ma zaskočia niektoré životné situácie a som rada,že sa môžem na Vás s dôverou obrátiť. A preto,že som jednou z tých,čo zázračne prežili výbuch vo VOP Nováky určite sa tu ukážem častejšie,ako je treba
    Ahoj Soni, tak vitaj teda a tie Nováky- tomu sa teda vraví pekelné šťastie...
    takže -ale zároveň aj

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    "Obšmietaj" sa často, nájdeš tu mnoho dobrých rád, tak vitaj medzi poraďákmiDáša

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ahoj, vitaj medzi nami , sú tu zlatí ľudkovia, čo poradia , aj potešia dušičku.Asi to občas pomôže po prežití takého nešťasta.Rýchlo si nájdeš priateľov. Sme radi, že si tu

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    a ešte si neodpustím niečo -dúfam, že súdy nebudú skorumpované a každý dostane to,čo si zaslúži-8 obetí je troška veľka daň za niekoho nezodpovednosť...
    Aj keď osobne tomu neverím-dostanú podmienku a bude po súde...

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Sonička vítaj medzi nami. Želám Ti, aby si tak rada chodila na Poradu, ako my ostatní. Stane sa z Teba závisláčka tak, ako skoro z nás všetkých. Som kúsok od Novák a práve v tú minútu výbuchu som bola na kopci na cintoríne a pozerala sa na " veľký mrak ". V ten moment som ani netušila, o čo sa tam jedná. Prežila si kopu hrúzy, o to viac si vychutnaj prítomnosť s nami, nech Ti je medzi nami dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.