Zavrieť

Porady

Rekonstrukcia bytu - hladam firmu v Kosiciach

Chcel by som rekonstruovat byt,dat nove omietky,vymalovat,ale aj vymenit bytove jadro za murovane.Hladam nejaku serioznu a nie velmi drahu firmu v Kosiciach.Vie mi niekto na zaklade vlastnych skusenosti odporucit spolahlivu firmu, ktora by mi tieto murarske a instalacne prace urobila?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ono79 je offline (nepripojený) ono79

    ono79
    je to firma, ktorú som spoznal pred rokom. pomohli mi a nie len to. navrhli lepšie riešenie a dali veci doporiadku. Dúfam, že naplnia vaše predstavy.... 0915 537 501

    jaro S. je offline (nepripojený) jaro S.

    jaro S.
    Dobry den som zivnostnik robime,murarske,vodrarske a elektrikarske prace kosice a okolie.Spravim vam serioznu ponuku na rekonstrukciu ak mate zaujem.
    Moj kontakt-0948600249
    dobri den prajem z kolegom prerabame bytove jadra uz par rokou vieme vam poskytnut kompletnu rekonstrukciu od demontaze stareho jadra (samozrejme z odvozom) az po konecne malovanie podla vasich predstav na pracu plati samozrejme aj zaruka nas kontakt je 0908207718 alebo 0910187712 po obhliadke vieme vypracovat cenovu ponuky

    Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

    Erika686
    Kvalita za rozumnu cenu ...zivnostnik s dlhorocnou praxou v stavebnictve,vypracujeme vam cenovu ponuku. Prave sme dokoncili komplet rekonstrukciu bytu, v pripade zaujmu volajte 0903196501.
    Mozem Vam poskytnut kontakt na dvoch mladych panov ktori rekonstruovali byt mne a uz aj mojej rodine. S pracou sme boli nadmieru spokojni (klopat na drevo), zaujali nas najma cenou a zariadili totalne vsetko a nic si nepridali na materiali. Blocky sme dostali vsetky do ruky a dokonca vsetko aj zo slusnou zlavou. Ak mozem poradit vrelo odporucam, zarucujem spokojnost 0910187712 cislo je na pana Bodnára

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    peter mamak Pozri príspevok
    Mozem Vam poskytnut kontakt na dvoch mladych panov ktori rekonstruovali byt mne a uz aj mojej rodine. S pracou sme boli nadmieru spokojni (klopat na drevo), zaujali nas najma cenou a zariadili totalne vsetko a nic si nepridali na materiali. Blocky sme dostali vsetky do ruky a dokonca vsetko aj zo slusnou zlavou. Ak mozem poradit vrelo odporucam, zarucujem spokojnost 0910187712 cislo je na pana Bodnára
    Nieje to náhodou kontakt aj na Teba?
    Ponukame vsetky spomenute prace aj zo zarukou kontakt je 0910187712
    by ma zaujimalo, ci sa ti podarilo vybrat z niektorej ponuky z "porady", a hlavne ci si s konecnou pracou spokojny, a tiez v akej dobe prebehla cela rekonstrukcia, pretoze tiez planujem rekonstrukciu bytu ... dakusky za odpoved

    Marcelka V je offline (nepripojený) Marcelka V

    Marcelka V
    Potrebujete zrekonštrulovať byt? Poznám jednu solidnú firmu,ktorá Vám vykoná všetky potrebné práce od kúrenia,vody,odpadov,elektriky,celé komplet bytové jadro,obklady,dlažby,zateplovanie,sadrokartony a iné.(okolie Sabinov,Prešov) t.č.0907868558
    Sme stavebna firma KTP Build,s.r.o. sme spolahlivy,rucime za svoju pracu a samozrejme niesme financne narocny stale sa vieme rozumne dohodnut na cene a spravit nejaky kompromis sme z Presova no kosice nam tiez nerobia problem...v pripade zaujmu c.t.:0949330958/0948520699 Dakujeme.

    ddramko je offline (nepripojený) ddramko

    ddramko
    robime s bratom vnutorne omietky, pricom ich nehladime filcom, ale strojom. cena je 3 eur/ m2. trojizbovy byt byt vieme dat do finalu za cca 5 dni. sme z kosic

    kontakt 0910 369411

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.