Zavrieť

Porady

SATA 3 na SATA 2

Dobry den chcem sa spytat ze mam zakladnu dosku tuto http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=3439#ov a je to vlastne zakl. doska ktora ma SATA 3 a ja mam hardisk na ktorom mam dvolezite udaje a je to SATA 2 da sa to pripojit na SATA 3 ? SATA kabel mi tam pasuje ale chcem hlavne vedet zeci to mozem ci sa to nebude bit stou sata 3 alebo tak nejak ci to nebude robyt sarapatu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Malo by to fungovať ,akurát rýchlosť nebude SATA3 ale SATA2 ako je HDD.Je to niečo podobné ako USB1 a USB2.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Samozrejme ,ak doska zaregistruje disk ,tak by z neho aj mala nabotovať.Na novú dosku nebolo by lepšie dať Win7.

    mikito je offline (nepripojený) mikito

    mikito
    bolo ale nejde mi tam potom internet nemam na win 7 ovladace sak je tu uz moja tema na ten problem ale to je druha vec no dik moc

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    No tak už som si spomenul na ten problém,ktorý nevie odstrániť.Radšej by som dal 5 euro za sieťovú kartu do PCI slotu ako nainštaloval XP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.