Zavrieť

Porady

Urcenie presnej pozicie na mape

Ahojte,

vie mi niekto poradit, ako oznacim presne miesto na mape? Ide o to, ze ked si navolim ulicu napr. v zozname, alebo atlase, tak system automaticky hodi tercik do stredu ulice. Ale ja potrebujem oznacit tercikom presne miesto na tej ulici. Da sa to niekde takto spachat?

Vdaka a pekny den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    viem ze na strankach www.supernavigator.sk mozes zadat do vyhladavania s nazvom ulice aj cislo a sipka bude ukazovat na to spravne miesto

    eddy je offline (nepripojený) eddy

    eddy
    Vďaka Bendži, ale este jeden problem. Neukáže mi presný link v stavovom riadku. Ide o to, že keď niekomu pošlem mail a dám mu tam aj presný link, tak po kliktutí sa mu otvorí mapa s presnou ulicou, ako atlas, alebo zoznam, ale tu sa zase nedá určiť presná budova. Ide mi o zjednodušenie hľavne pre zahraničných ľudí.

    Vďaka.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    eddy Pozri príspevok
    Vďaka Bendži, ale este jeden problem. Neukáže mi presný link v stavovom riadku. Ide o to, že keď niekomu pošlem mail a dám mu tam aj presný link, tak po kliktutí sa mu otvorí mapa s presnou ulicou, ako atlas, alebo zoznam, ale tu sa zase nedá určiť presná budova. Ide mi o zjednodušenie hľavne pre zahraničných ľudí.

    Vďaka.
    Tak na toto ti Supernavigátor nepomôže - jedine, že by si si zaplatila firemnú prezentáciu, ktorej súčasťou je aj takáto služba.

    Na čo to vlastne chceš ? Chceš niekomu poslať mapu okolia tvojej firmy s vyznačením sídla, aby vedel, ako sa dostane do tvojej firmy ? - Pýtam sa preto, lebo existuje viac možností, ako to dosiahnuť.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Inak, vyskúšaj to tu: mapy.atlas.sk

    Postupuj podľa návodu.

    Urcenie presnej pozicie na mape

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.