Zavrieť

Porady

Chceli by ste si otvoriť cestovnú kanceláriu/agentúru?

zamazaná reklama
Naposledy upravil Chobot : 03.07.14 at 16:53
Chobot Mila N1col. Normálne takýmtp členom okamžite dávam ban a mažem všetky ich príspevky. Dnes ale budem trpezlivý a napíšem ti.

Skôr, než na nejakej stránke alebo fóre zadáš reklamu, prečítaj si pravidlá daného fóra. Porada nie je inzertná stránka, ale poskytujú sa tu rady, najmä ekonomického charakteru (ale odpovieme aj na rôzne iné otázky z rôznych oblastí).

To, čo si spravila ty, je obyčajná drzosť - po registrácii hneď prvý príspevok reklama. Ak chceš pôsobiť na porade, nerob si tu reklamu, ale buď sa pýtaj, alebo poskytny svoje rady - verejne, nie spôsobom, že napíšte mi na mail alebo ma kontaktujte ma na mobil...

Príspevok som ti zmazal, tému ešte ponechám, aby som ti dal šancu prečítať si príspevky, naštudovať si etiketu porady a podľa toho sa zariadiť.
N1col Ďakujem za radu, budem brať na ohľad. Pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1
    N1col Aj ste mi niečo odpísali na správu ak Vám vôbec prišla? Som tu nová, vôbec nemám prehľad ako sa tu mám orientovať. Ďakujem.
    alaya1 slecna, ja nemam zaujem, ved som dala za prispevok smajlika. Poslali ste reklamu na nejaku stranku, nebudem reagovat.
    arizona Kedze si tu nova, bolo by dobre presudovat najskor pravidla tejto stranky- na hlavnej stranke dolu vpravo najdes vsetko potrebne
      zbaliť

    tomas9999 je offline (nepripojený) tomas9999

    tomas9999
    Stále si opakujem aby som na podobné zadania nereagoval....
    A vieš čo ani nebudem, Búchač a iní to vybavia za mňa.
    Naposledy upravil tomas9999 : 03.07.14 at 15:22
    Mila123 iní predsa.....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja osobne nemam nič proti tomu, že reklama ....

    Ved www.porada.sk ma taký maly dosah a také male % obyvatelstva vie o tejto stránke, že
    aj keby si zaplatila tu na tejto stránke nejaku reklamu,tak celkový efekt z tejto reklamy /prinos zakaznikov/by bol 0,000 nič
    tak neviem prečo tolko euforie a zbytočneho vzrušenia zo strany moderatora diskusie

    Chceli by ste si otvoriť cestovnú kanceláriu/agentúru?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.