Zavrieť

Porady

Prajem Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať ako spravím v POHODE kópiu účtovnej jednotky

Jedná sa o to že preberám účtovníctvo a predošlá účtovníčka ešte nemá uzavretý rok a ja už chcem účtovať nový rok.
Preto si chcem spraviť kópiu a potom upraviť PS.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AndreaI je offline (nepripojený) AndreaI

    AndreaI
    do svojej pohody si nahrať verziu predch. účtovníctva a urobiť závierky tým sa vytvorí rok 2011 a potom už len poopravovať PS a poupravovať (ak by sa niečo zmenilo) FA-VY, FA-DOD...
    -sú dva spôsoby ako nahrať firmu: 1. vytvoriť si v pohode nové účtovníctvo a aktualizovať ho zo zálohy od predch.účt.
    2. skopírovať do STORMWARE/POHODA/data - mdb súbor

    oliza je offline (nepripojený) oliza

    oliza
    ja pracujem v tom istom programe ako ona. Firma má kúpenú takú verziu že sa na ňu napájam z domu a tá druhá účtovníčka tiež takže je to jeden program a z jej roku 2009 chcem spraviť kópiu aby boli dva roky 2009 a v jednom budem pracovať ja a ona si ten svoj uzavrie.Takže z jej 2009 chcem spraviť svoju 2009 ale v tom istom programe.

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    asi by bolo najvhodnejšie zavolať na zákaznícku linku do Pohody. Mala som podobný problém, každá ich verzia neumožňuje zkopírovať UJ.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    oliza Pozri príspevok
    ja pracujem v tom istom programe ako ona. Firma má kúpenú takú verziu že sa na ňu napájam z domu a tá druhá účtovníčka tiež takže je to jeden program a z jej roku 2009 chcem spraviť kópiu aby boli dva roky 2009 a v jednom budem pracovať ja a ona si ten svoj uzavrie.Takže z jej 2009 chcem spraviť svoju 2009 ale v tom istom programe.
    a tak sa to nedá urobiť?
    vytvoriť novú účtovnú jednotku cez: súbor - účtovné jednotky - nastaviť sa na účtovnú jednotku a urobiť Ctrl+K - vytvorí sa nová tá istá učt. jednotka s údajovým súborom xxxxxxxx_2009(1).mdb a potom účtovať na prelome období.
    verzia: pohoda-komplet
    Naposledy upravil srska : 28.01.11 at 13:42

    Prajem Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať ako spravím v POHODE kópiu účtovnej jednotky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.