Zavrieť

Porady

problem s internetom

Dobry den

Mam problem s internetom. Kupila som si novy pocitac, mam na nom nainstalovanu vistu. Na nete mozem byt max. cca 5min, potom sa cely pc uplne zasekne a nic nereaguje po chvilke mi zacne piskat a musim ho restartovat. Po restartovani mi uz vobec neukazuje pristup na net. V dome mame wifi a s notebookom sa pripojim v celom dome. Neviem preco mne na pocitaci to nejde. Mam tam nainstany WLAN ASUS WL - 167G. Moze dany problem byt v tom ze dany WLAN nepracuje pod Vistou?Prosím o radu neviem čo mám s tým robit, aby mi internet fungoval tak ako ma.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AVKCOMPS je offline (nepripojený) AVKCOMPS

    AVKCOMPS
    Ak ste k tomu klinetovi nedostali ovládače na Vistu, tak to môže byť práce ten problém, ktorý Vám spôsobuje mrznutie počítača. Odporučal by som isť na stránku výrobcu a stiahnuť ovládače na VISTU. support.asus.com/download/download.aspx??SLanguage=cs-cz

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ako dlho mate ten notebook? robí to stále od "začiatku" alebo to začalo robiť neskor? problém môože byť v chybnom wifi module,, jedine riešenie reklamácia....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.