Zavrieť

Porady

Značka BEKO

Dobrý deň všetkým. Čo hovoríte na značku BEKO? Máte niekto s touto značkou skúsenosť? Prípadne máte nejaký spotrebič doma? Ako ste spokojný?
Ďakujem za všetky názory a skúsenosti.
Usporiadat
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Mám umývačku BEKO. Používam to len pár mesiacov, ale som spokojná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

Ja mám BEKO pračku 2 roky a umývačku 2 mesiace, obidve som kúpila za super nízke ceny, umývačka má dokonca záruku na 5 rokov.
A všetko funguje super. Spokojnosť.
Chcem si ešte kúpiť sušičku na bielizeň a myslím, že si zase vyberiem BEKO, lebo keď som porovnávala parametre a ceny, vyšli mi najsuper.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

A má niekto aj chladničku?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

To je akože firemný prieskum?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

... prieskum alebo "c" je správna odpoveď alebo tvorcovia reklám zvyknú byť dosť kreatívni alebo ...
0 0
Barakon Barakon

Barakon je offline (nepripojený) Barakon

Funguje, pokiaľ sa nepokazí, a potom nastáva problém, nájsť mechanika na opravu, astronomické ceny opravy a ešte večšie ceny náhradných dielov, proste katastrófa podľa mňa sú to jednorazové spotrebiče po nejakej závade zahodiť a kúpiť inú značku, najlepšie to čo sa vyrába na Slovensku napr. Whirlpool ap.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Nie, nie je to žiadný firemný prieskum, ani reklama, ale môj osobný "prieskum" pretože chcem si vytvoriť názor na túto značku. Na internete som nenašla žiadné nezávisle recenzie, prieskumy a názory.
Pretože spotrebiče majú zaujímavú cenu, a mi budeme zariaďovať celý byt spotrebičmi,tak ma zaujíma hlavne kvalita, životnosť, náhradne diely, servis a podobne. Samozrejme na základe Vašich skúsenosti, rád.
Ja mám overenú hlavne značku Whirlpool- práčka, Gorenje- chladnička, Orava, Philips- vysávač a iné.
Naposledy upravil Adkah : 18.08.08 at 09:34
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Už nikto nemá túto značku?
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

my mame pracku uz niekolko rokov a sme s nou maximalne spokojni. zatial ziadne opravy ( a to nepouzivame ani zazracne zmakcovace vody ani nic podobne.) za danu cenu to po 5 rokoch zahodis a kupis nove a mas to lepsie jak ked kupis nejaku znackovu za 2x tolku cenu.
Inak samotna znacka je Turecka alebo sa mylim?
0 0
liveman1 liveman1

liveman1 je offline (nepripojený) liveman1

Adkah Pozri príspevok
Nie, nie je to žiadný firemný prieskum, ani reklama, ale môj osobný "prieskum" pretože chcem si vytvoriť názor na túto značku. Na internete som nenašla žiadné nezávisle recenzie, prieskumy a názory.
Pretože spotrebiče majú zaujímavú cenu, a mi budeme zariaďovať celý byt spotrebičmi,tak ma zaujíma hlavne kvalita, životnosť, náhradne diely, servis a podobne. Samozrejme na základe Vašich skúsenosti, rád.
Ja mám overenú hlavne značku Whirlpool- práčka, Gorenje- chladnička, Orava, Philips- vysávač a iné.
Mi -- sa píše s tvrdým Y !!!
0 0
rizko rizko

rizko je offline (nepripojený) rizko

My máme chladničku s mrazničkou zn. BEKO už štyri roky spotreba 0,92 kW za 24 hodín, nie je hlučná, sme s ňou spokojní
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

liveman1 Pozri príspevok
Mi -- sa píše s tvrdým Y !!!
No, no ja som si to neprečítala a občas škriatok vbehne do môjho písania. Ospravedlňujem sa.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

teraz bola v akcii vstavaná rúra a varná platňa, tiež ma prekvapila cena...
s týmito Bekami nemáte niekto skúsenosť?
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

Vlastné skúsenosti s touto značkou nemám (a ani nebudem mať), ale od kolegov opravárov viem, že kvalitatívne patrí BEKO medzi najnižšiu triedu.
0 0
melbak melbak

melbak je offline (nepripojený) melbak

ROBIN111 Pozri príspevok
Vlastné skúsenosti s touto značkou nemám (a ani nebudem mať), ale od kolegov opravárov viem, že kvalitatívne patrí BEKO medzi najnižšiu triedu.
mam vlastne skusenosti, pracka a kondenzna susicka - necelych 20 000 cez int.z ciech, 5 rokov zaruka,
vela periem aj susim, som spokojna
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Pred pol rokom som robila servis výrobkom na túto značku-Beko a kazili sa dosť, ale potom rušili zastúpenie na Slovensku a gescia je v Čechách, takže veľa sa ich predáva, ale ako to je teraz zo servisom neviem, lebo rušili všetky servisné strediská. A čo sa týka kvality, tak výrobok pochádza z Turecka a kvalitou patrí medzi tými nižšie o čom svedčí aj cena. Ak chceš kúpiť lacnejší výrobok, tak si najskôr over, či je v tvojom okolí zabezpečený servis, vyhneš sa tak rôznym nepríjemnostiam.
0 0
gazopeter gazopeter

gazopeter je offline (nepripojený) gazopeter

ja si spominam, ze pred par rokmi robili v nejakom denniku test praciek. myslim, ze to bola mlada fronta (alebo SME). a pracka BEKO dokonca nevydrzala ani ten test a pokazila sa. Mohla to byt nahoda, ale bola to najlacnejsia pracka v teste. asi na tom nieco bolo.
0 0
1andu1 1andu1

1andu1 je offline (nepripojený) 1andu1

Teraz som zariadovala kuchynu. Okrem ladnicky mam vsetko od firmy Beko. Predajca mi poradil dobre a nebol to daky mladas v Nayke, ale seriozny chlapik zaoberajuci sa predajom spotrebicov niekolko rokov. Som spokojna. Kedze nie su zbytocne predrazene o 5 rokov mozem s spotrebice zas zmenit a nemusim ich drzat 10-15 lebo boli drahe. Co sa taka servisu, neviem odkial mate informacie, ale na stranke bekosa.sk je 2 strankovy dokument obsahujuci servisne strediska.
Co sa tyka znackovych spotrebicov, pozrite si ich stranky, vsetko su to nadnarodne spolocnosti, tak kde myslite ze su ich vyrobne zavody? Tam kde je lacna pracovna sila. Tym ich vsak nechcem hanit, urcite investuju spustu penazi do roznych inovacii, ale pre mna ako bezneho spotrebitela staci to co mam. Mam pracku Elektrolux kupenu pred 4 rokmi za dakych 20 000, ale pouzivam 3 programy. Teraz to pokladam za vyhodenie penazi.
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

1andu1 Pozri príspevok
Co sa tyka znackovych spotrebicov, pozrite si ich stranky, vsetko su to nadnarodne spolocnosti, tak kde myslite ze su ich vyrobne zavody? Tam kde je lacna pracovna sila. Tym ich vsak nechcem hanit, urcite investuju spustu penazi do roznych inovacii, ale pre mna ako bezneho spotrebitela staci to co mam. Mam pracku Elektrolux kupenu pred 4 rokmi za dakych 20 000, ale pouzivam 3 programy. Teraz to pokladam za vyhodenie penazi.
Čo sa týka výrobných závodov - tam ani nejde o to, v ktorých krajinách sú postavené, ale o to s akým know-how a s akou súčiastkovou základňou pracujú.
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

nikdy BEKO, PHILIPS, ja by som vyberal podľa ceny a spotreby energie do 10 000,-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať