Zavrieť

Porady

Reprák na mobile hrá aj keď sú zapojené slúchadlá

Keď do mobilu vopchám slúchadlá, dačo si pustím, tak to počuť aj cez reprák aj cez slúchadlá... Neviem v čom môže byť chyba, tým pádom neviem či to mám dať opraviť alebo to bude len dáka malá blbosť... Typ mobilu: Zopo ZP1000S... Ak stým dakto máte skúsenosti alebo viete čo stým budem rád ak poradíte a este som zistil ze mi nejde vibrovanie...
Naposledy upravil Forky99 : 27.02.15 at 10:22
5 komentárov     zbaliť
ivka70 A mas sluchadla priamo z mobilu alebo maju tvoje sluchalda spravnu koncovku?
Forky99 Oni mi išli normálne, skúšal som aj iné ale stále to robí
jslancik väčšinou vzniká tento problém vtedy, keď nie sú slúchadlá zasunuté na doraz.
Forky99 Srandičky ?
Chobot Nie, jslancik ti odpovedal vážne. Nevieme, aký si užívateľ, nakoľko sa vyznáš v technike, ale naozaj hrajú vtedy, ak sa úplne nezasunú. Niekedy nové slúchadlá majú širší alebo väčší konektor a aj keď ho zasunieš na maximum, tak spodná časť nedosiahne v zariadení na spodok, kde je prepínač reproduktora. JA som mal tento problém vtedy, keď som mal na mobile obal, ten obal nedovolil zasunúť slúchadlá na maximum.

Ak nie v tom je problém, tak je problém v mobile. Daj ho do servisu, ak si myslíš, že ti zle radíme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Medzitým si už mohol navštíviť nejaký servis. Lepšie je závadu vidieť a naživo odskúšať, ako takto radiť na diaľku.
    jslancik ale on má Zopo ZP1000S Podobné problém sa dajú očakávať. Napr. s kompatibilitou slúchadiel.

    Reprák na mobile hrá aj keď sú zapojené slúchadlá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.