Zavrieť

Porady

ukradnutie nicku z pokecu

Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.
Anulinka11 tretia osoba sa dostala k mojmu heslu
ivka70 super, ze nam to oznamujes, tak si ho zmen ....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Ukradnut nick ti mohol jedine niekto, kto poznal heslo.
Alebo ak si sa u nejakeho kamosa,alebo v kaviarni prihlasoval k PC a neodhlasil si sa.

Chobot je teraz online Chobot

Chobot
Mikos175 Pozri príspevok
Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.
Že ako sa kradnú prihlasovacie údaje na rôzne portály? Pozri si túto tému:

http://www.porada.sk/t173878-falosna-sms-facebook.html

Možno aj ty si sa niekedy prihlásil na falošný Pokec a sám si tak dal niekomu svoje údaje.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Mikos175 Pozri príspevok
Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.
...neblázni ....

...na Pokeci ???...a dôležité veci ???

...že zasmejem sa ???

Dôležité veci mám v záložných súboroch na externých diskoch a nie na nete ...
...daj sa mi svete , nejaké fotečky alebo iné " dôležitosti " ...

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
cit: Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.

..to sa tu ani nedozvieš...tu sa nehekuje...

ukradnutie nicku z pokecu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.