Zavrieť

Porady

Menopauza a problemy s nou- potrebujem radu

Prosim o radu.Moja mama bude mat 50 a je v tomto obdobi.Stale ma menstruaciu lekar jej dal aj lieky a dokonca bola aj na cistení v nemocnici.Viete mi niekto poradit co zastavuje alebo spomaluje krvacanie aky domaci produkt s vasich skusenosti?!
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    tot je problém hormonálny a tu jednoznačne nejaký "babský" recept spoľahlivo nefunguje, metrorágia- krvácanie u žien v menopauze môže mať rôzne dôvody, treba si nájsť spoľahlivého gynekológa, ktorý mamičke pomôže.

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Nechcem plašiť, ale kolegyňa si tiež myslela, že je to prejav prechodu, ale zistilo sa, že mala rakovinu maternice. Našťastie si za tým dupala a tak sa to včas zastavilo. Operácia, chemoterapie ju však neminuli, ale je tu, žije a teší sa z každého dňa. Takže radím: dať sa odborne vyšetriť aj na toto riziko.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    nikdy nedajte na rady niekoho kto Vám ponúka svoje produkty... je veľká pravdepodobnosť že to nebude OK

    a hlavne v medicíne to platí dva krát, tu nejde o peniaze ale o zdravie...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Toto nie je na domáce produkty,toto je na gynekologa.Výrazné krvácanie v menopauze môže mať viac príčin a spoľahni sa,že žiadnymi bylinkami ani homeopatiou by som to neriešila.Treba gyn.vyšetrenie,sono a veľmi často to končí chir.zákrokom.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    naozaj, pri častom krvácaní- metrorágii v menopauze to často končí totálnou hysterektómiou. Vždy záleží na dôvode a pôvode krvácania, ale to je na gynekológovi, aby tú príčinu určil!!

    Danetta je offline (nepripojený) Danetta

    dôchodkyňa Danetta
    Ak užíva mamka hormonálne lieky, kde je 7 dňová pauza na menzes, tak stále bude mať menzes. Skúste vyradiť hormon.lieky a menzes prestane sám od seba. Poznám podobný prípad, mala 52 a lieky stále vyvolávali činnosť vaječníkov.

    Mahena je offline (nepripojený) Mahena

    Mahena
    Ak toto lieči jej lekár len liekmi a uspokojí sa že čistenie nepomohlo je jediná rada- urýchlene zmeniť lekára
    držím jej palce

    Menopauza a problemy s nou- potrebujem radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.