Zavrieť

Porady

Na aký stupeň náročnosti práce mám nárok?

Dobrý deň, neviem, akému stupňu náročnosti práce prislúcha moja vykonávaná práca. Neviem, či je to stupeň 2 alebo 3:

vediem agendu podielnikov - všetko, čo sa týka podielovej účasti - zoznam, ktorý si vyžaduje zákon, evidenciu podielnikov s tým súvisiacu dokumentáciu - majetkové dokumenty - pri týchto aj poradenstvo, splnomocnenia a bežná korešpondencia, dohľadávanie podielnikov, pri príprave valného zhromaždenia zodpovedám za zápis podielnika a výpočet hlasov k hlasovaniu na prezenčnej listine a pri výplate podielov taktiež zápis podielnika s prislúchajúcimi podielmi a vyplatenie nároku na podiel z čistého zisku a samotná výplata podielov)

vediem sekretariát - zabezpečovanie akcií spoločnosti, príprava podkladov a zabezpečovanie valného zhromaždenia, zasadnutí výboru, vyhotovovanie zápisníc zo zasadnutí, výpisov z uznesení a dokumentov vyplývajúcich z uznesení; vybavovanie emailov, vybavovanie pošty (fyzicky) a úkony s tým súvisiace, celková správa dokumentov - geom. plány, projekty, archívne dok.; príprava zmlúv a ich správa (kúpne, o dielo, nájomné, poistné ap.), príprava podkladov pre zmeny základných dokumentov spoločnosti, podklady pre dozornú radu, výbor, komisie pri výbore, príprava dokumentácie pre projekty z eú, pre PO a BOZP; správa registrácií spoločnosti (ŽR ap) a revízií; zabezpečovanie objednávok chaty a všetky prípravy chaty na pobyt; objednávky; nákup kanc. a čistiacich prostr.

vediem správu pozemkov - kontrola parciel na LV, zabezpečovanie agendy pre predaj pozemkov, geometrické plány, daňové priznania k dani z nehn.

vediem registratúru - teda registratúrny denník podľa registratúrneho plánu (zapisovanie pošty a roztriedenie podľa registr. značiek) a vediem registratúrne stredisko, píšem obchodné listy podľa STN.

a, pochopiteľne, všetko to, s čím všetkým ešte šéf potrebuje pomôcť v kancelárii.

Mám vyštudovanú obchodnú akadémiu.

Prosím o pomoc, neviem, v ktorom stupni náročnosti práce by som mala byť zaradená. Popis mojej pracovnej činnosti som rozviedla dopodrobna, v pracovnej zmluve mám ako popis pracovnej činnosti samostatný referent.

Mne sa nezdá, že by toto bola charakteristika pracovného miesta so stupňom 2 (výkon opakovaných, kontrolovateľných prác administratívnych), mne sa to zdá na 3 (samostatné zabezpečovanie menej zložitých agend) - lebo toto aj zabezpečujem.

Samozrejme, vedenie by nás najradšej všetkých videlo v 1. stupni.

Ďakujem veľmi pekne za odpovede a pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Na aký stupeň náročnosti práce mám nárok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.