Zavrieť

Porady

Aky vyznam ma editacne okno na pisanie odkazu v mojom profile?

Doteraz som na to neprisla



... stava, sa mi casto, ze citam odkazy a namiesto odpovedania do profilu ineho poradaka odpovedam sama sebe
7 komentárov     zbaliť
misoft Sama sa so sebou budeš baviť
avalik hehehe ... a este k tomu verejne
avalik no presiel takmer rok a ziadna zmena ... misoft, pisem pod tvoj koment lebo vylepsit otazku mi nedovoli a samu seba komentovat tiez nie
kopretinka šak do toho okna ti iní píšu.....holt je možnosť,že aj sama sebe móžeš....
avalik no ved inym nech sa to zobrazuje ... naco sa to zobrazuje mne???? ... keby tam aspon bola moznost napisat meno komu to pisem ... aspon by som nemusela otvarat dalsie okno/kartu na pisanie odpovede
kopretinka teraz som videla jeden profil....majiteľ profilu tam dal otázku,že poraďte mi,kam mám zadať otázku?....
avalik hej, tiez som uz videla v niektorych profiloch vlastne otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    presne tak, nikdy neviem, či píšem sebe, alebo odpovedám na odkaz............

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... šak potvrdte temu svojim hlasom, mozno to admin vyriesi (ak nas bude dostatok)
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik no ono to nie je v principe zle ... ak by bola moznost volby adresata, tak je to dokonca uzitocne ... pretoze vidim v jednom okne aj odkaz, na ktory odpovedam
    Richard Pri každom odkaze si môžeš kliknúť na konverzáciu a tam máš pekne vzájomnú konverzáciu s konkrétnym človenkom ako chat - aj s oknom na písanie. To si neskúšala?
    veronikasad Richard, neviem, ale mne v novej Porade tá vzájomná konverzácia tak ako bola v starej Porade nefunguje. Alebo som sa s tým ešte nenaučila robiť ? Neviem si vyfiltrovať len konvezráciu s jednou osobou.
    marjankaj Veronika keď nabehneš myškou na bublinku napravo od permalink, tak sa ti ukáže "pozrieť vzájomné odkazy s...." Odklikni to a je to.
    avalik o 4 dni bude rok od nahlasenia a ziadna zmena, mne to tam fakt zavadzia
    avalik tak už prešiel rok a nič
    avalik Dalsi rok a nic sa nezmenilo, stale si pisem sama so sebou
    kopretinka a asi ešte dlho budeš.
    Mária27 to si písala do profilu kopretinke a našla v svojom?
    avalik Nie, dostala som odkaz, medzitym odbehla, prisla spat a pisem odkaz, az po odoslani som zistila, ze pisem sama sebe ... automaticky ma nabada pisat odkaz v mojom profile, ked je tam to zbytocne okno
    Mária27 zbytočné asi nie je, píšu ti tam iní - a ty píšeš do ich
    avalik Ale pre mna by sa nemalo zobrazovat a ak ano, tak s moznostou volby adresata, co by bolo najlepsie, lebo by som nemusela preklikavat z profilu do profilu ak reagujem napriklad na nejaky rozsiahlejsi odkaz
    misoft No vidíš... a ja tebe napísať nemôžem.... si uzatvorená ako Sing Sing...... A to len kliknem na tvoj nick a som u teba....
    Ale teraz sa kukni so SS.
      zbaliť

    Aky vyznam ma editacne okno na pisanie odkazu v mojom profile?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.