Zavrieť

Porady

nova sprava -outlook express

Zdravicko. potrebujem poradit ako sa da v outlooku expres nastavit upozornenie na navu prijatu spravu, tak aby sa to objavilo nejak na obrazovke, alebo poradit nejaky program ktory to vie urobit a teda informovat o novej poste. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Na spodnej lište sa dá nastaviť zobrazovanie ikonky o došlej pošte (vo Vlastnostiach/Ikony/Prispôsobiť - nastaviť Zobrazovať vždy) a k tomu si môžeš nastaviť aj príslušný zvuk.

    samo22 je offline (nepripojený) samo22

    samo22
    no nechcem posobit blbo, ale kde? ako?? neviem to najst. nasiel som nejake vlastnosti pod atl + enter,ale je to nefunkcne- teda nie je mozne na to kliknut. popripade iny program co to robi

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Nástroje-možnosti-obecné a tak zakliknúť "Upozorniť zvukom na príchod novej správy"

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    ... a netreba zabudnut na to, ze aplikacia Outlook Express musi bezat, musi byt spustena a napr. minimalizovana na hlavnom panely...

    samo22 je offline (nepripojený) samo22

    samo22
    nuz ale nikde som nenasiel nieco take, kde mivyhodi okno, ze je nova sprava. ide o to, ze to bude na prevadzke, kde ten clovek nie je stale pri PC a ked pride, aby mi to tuklo do oka, ze ma novu spravu,nie aby musel kuknut ci nahodou pred pol hodinou nezaznel signal... proste videl som to, zeukaze new message - vybehne to aj pod setricom, proste na plochu,. dobre citatelne a pise kolko novych sprav... nieco take hladam

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nastroje, moznosti, zalozka preferencie, ikonka moznosti e-mailu, rozsirene moznosti posty a tam si zaklikni Zobrazit ikonku obalky v oblasti upozorneni.

    Ak budes mat neprecitanu postu, vpravo vedla ikonky outlooku ti bude svietit mala obalka.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    samo22 Pozri príspevok
    nuz ale nikde som nenasiel nieco take, kde mivyhodi okno, ze je nova sprava. ide o to, ze to bude na prevadzke, kde ten clovek nie je stale pri PC a ked pride, aby mi to tuklo do oka, ze ma novu spravu,nie aby musel kuknut ci nahodou pred pol hodinou nezaznel signal... proste videl som to, zeukaze new message - vybehne to aj pod setricom, proste na plochu,. dobre citatelne a pise kolko novych sprav... nieco take hladam
    ... asi máš na mysli programy mimo e-mail klientov, samozrejme sú aj také, napr.:
    http://www.dwn.cz/mailchecker
    http://www.tucows.com/preview/214148

    ak ich chceš viac, zadaj do google "mail check" a ponúkne ich viacej....

    charmelka je offline (nepripojený) charmelka

    charmelka
    Ahojte poradaci,

    chcem Vas poprosit o radu. Mám nainstalovany Microsoft outlook 20003. Chcela by som si nainstalovat MC OUTLOOK 2007 - nasla som dowloady - ale nejde mi to: V notebooku mam nainstalovany MC windows XP.
    Dakujem vopred )

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    charmelka Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    chcem Vas poprosit o radu. Mám nainstalovany Microsoft outlook 20003. Chcela by som si nainstalovat MC OUTLOOK 2007 - nasla som dowloady - ale nejde mi to: V notebooku mam nainstalovany MC windows XP.
    Dakujem vopred )
    dosť málo (a trochu zmätočných informácií - napr. čo je to našla som downloady) na správnu odpoveď. Ale tu máš napr. návod, ako inštalovať pri Office 2007 s Outlookom 2003 Outlook 2007:
    http://help.unc.edu/6302
    princíp spočíva v tom, že najprv musíš odinštalovať verziu 2003 a potom pridať 2007....

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    charmelka Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    chcem Vas poprosit o radu. Mám nainstalovany Microsoft outlook 20003. Chcela by som si nainstalovat MC OUTLOOK 2007 - nasla som dowloady - ale nejde mi to: V notebooku mam nainstalovany MC windows XP.
    Dakujem vopred )
    Outlook je licencovany program.
    Asi to bude tym.
    Pokial nemate licencne kluce, nemozete instalovat.
    Outlook 2007 pod Windows XP normalne funguje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.