Zavrieť

Porady

Aký názov firmy ?

Anketa: Aký názov firmy ?

Počet hlasujúcich
8. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Creative Energy

    8 100.00%
  • Alternative Energy

    0 0%
Zdravím, robím prieskum. Aký názov by ste dali firme, ktorá sa zaoberá poradenstvom a konzultáciami v oblasti energie ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    napadlo ma energy consulting ale to uz existuje. Skus tam pridat nejaku skratku napr. sk na koniec alebo daj tam holding alebo nieco podobne

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Ahaa asi su na vyber len tie dve horne v ankete ze?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    ano ano :-) myslel som tak, že zahlasovat v ankete, či jedno, alebo druhé :-)

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    marleau Pozri príspevok
    Prečo musí byť názov v angličtine,zvyšuje to kredit firmy??
    Svojím spôsobom áno. Hlavne u zahraničných firiem pôsobiacich na Slovensku.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Pre mňa osobne by sa pri Creative Energy vynoril skôr výrobca energie. nejakého čo funguje na obnoviteľných zdrojoch, ale nie firmu, ktorá robí poradenstvo.

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Ja by som potreboval nazov pre s.r.o , ktorá sa bude venovať reklame, čiže asi by čast nazvu mala byt media ale ešte by to chcelo niečo, tak ked odhlasujete v ankete, môžte mi pomoct, diki moc

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    derek191919 Pozri príspevok
    Ja by som potreboval nazov pre s.r.o , ktorá sa bude venovať reklame, čiže asi by čast nazvu mala byt media ale ešte by to chcelo niečo, tak ked odhlasujete v ankete, môžte mi pomoct, diki moc

    chces sa venovat reklame a nevies uz samotny nazov,... to je cele zle este si ani nezacal

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    je to sprostredkovanie, nie tvorba. Uvediem príklad, budujem reklamné plochy po slovensku a potrebujem názov firmy, samotnú reklamu nebudem tvorit, budem iba prenajímať plochy, chápete?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    derek191919 Pozri príspevok
    je to sprostredkovanie, nie tvorba. Uvediem príklad, budujem reklamné plochy po slovensku a potrebujem názov firmy, samotnú reklamu nebudem tvorit, budem iba prenajímať plochy, chápete?
    No budovanie a prenajímanie má ďaleko od reklamy. čo tak "Bilboard Media".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.