Zavrieť

Porady

Software

Potrebujem radu...pred pol rokom som kúpila notebook...prestala mi fungovať klavesnica ..síce píše ale len ked pridrzim klávesu dlhšie tak som reklamovala .Vymenili mi klávesnicu...doma som zistila že zavada nebola odstránená...tak som ho znova reklamovala.Druhu reklamáciu zamietli vraj test ukázal chybu softwaru...neviem co s tym...ved to by mali vyreklamovat aj tak alebo sa mýlim?Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    pravdepodobne sa ti omylom nejako zapla funkcia, ktora filtruje kratke zapnutia klaves. Chod do nasledovneho menu:
    Start --> Ovladaci panel (Control Panel) ---> Zjednodusenie pristupu (Ease of Access Center) ---> Zmenit funkcie klavesnice

    Tam najdi "Zapnut funkciu filtrovania klaves" (Set up Filter keys) - asi to mas zaskrtnute. Klikni tak, aby sa to "odskrtlo". Daj OK. Vyskusaj a daj vediet, ci to bolo ono :-)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tinagom22 No ešte som ho neprebrala..nemam ho doma ale určite vyskusam.Skusala som cez Správca zariadení a tam mi ukázalo že klávesnica pracuje správne...tak neviem asi to je niečo iné čo ty myslíš....ale ďakujem skúsim
    mahony1 No ta fukcia filtrovania klaves sluzi pre ludi so silne trasucimi sa rukami - ktori by na beznej klavesnici nedokazali normalne pisat. Tak sa da vo Windowse zapnut "ochrana", ktora bude brat len take stlacenie klaves, ktore bude trvat napr. 0,5 sekundy alebo aj viac sekund. Cize len vtedy ti pocitac akceptuje stlacenie, ked trva dlhsi (nastaveny) cas. Pre zdraveho cloveka nepouzitelne, ale pre choreho na nezaplatenie :-)
    tinagom22 No takže ano ,,,bolo to presne to o com pises Ďakujem ti pekne
    Zaujimave je že robili kadejake testy a problem nenasli ,tak som si to vyrieslila sama vdaka tebe
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.