Zavrieť

Porady

Napaľovačka

Dobré ránko
chcela by som sa spýtať, potrebujem novu napaľovačku alebo ju iba nejako prečistiť, keď každé jedno DVD, ktoré spravím seká a neidú poriadne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Problem vobec nemusi byt v napalovacke (ale tiez moze)
    Kup si (alebo ak mas) DVD RW (prepisovatelne) toto DVD mozes prepisovat.
    Ak si DVD vytvaras, tak si DVD vytvor (ak ich len kopirujes, tak vytvor kopiu)
    Napaluj malymi rychlostami (trva to sice dlhsie, ale pri napaleni neurobi tak vela chyb ako pri vyssej rychlosti)
    Ak ti bude stale sekat, skus na PC pustit ine DVD najlepsie originalne (ak bude tiez sekat problem je v PC)
    A najskor by som povedal, ze to bude v systeme
    Dalsia moznost je pustit to DVD na inom PC
    Je potrebne to vselijako pokombinovat a postupne vylucovat moznosti az sa dopracujes k tomu, co sposobuje to sekanie

    slavulka7 je offline (nepripojený) slavulka7

    slavulka7
    Na mojom PC ostatné DVD idu v pohode, nic mi neseká...avšakt to čo som napaľovala, seká i na mojom, aj na iných PC, aj na DVD prehrávačoch...

    Nemo1 je offline (nepripojený) Nemo1

    Nemo1
    a nezabudni ked napaluješ tak nepoužívaj ostatne programy ani internet ! nechaj PC iba napalovať

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Presne tak ako vraví Nemo1 , ked napaluješ tak radšej iné programy a internet neotvaraj a daj napalovanie na menšiu rychlost napr DVD na 4 a CD na 16 vydrž kým sa napáli zatial sa zamestnaj niečím iným , nie pri PC ...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ja napaľujem ,som na internete,otváram nové stránky,niekedy pri tom počúvam hudbu a žiadný problém.Novšie PC už stíhajú veľa.Ale ak je vadná mechanika ,tak s tým nič nenarobíš.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Vlado40 Pozri príspevok
    Ja napaľujem ,som na internete,otváram nové stránky,niekedy pri tom počúvam hudbu a žiadný problém.Novšie PC už stíhajú veľa.Ale ak je vadná mechanika ,tak s tým nič nenarobíš.
    Ved to, to platilo z doby Pentium 150 Mhz.

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    treba ešte možno skúsiť zmeniť napalovací program osobne som mal tieš podobne problemy s napovačkou a s programom Nero mi za zahadných príčin každe dvd vypálilo chybne mal som DeepBurner a aktuálne používam Ashampoo Burning Studio 10 a nezaberaju tak vela ako Nero

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.