Zavrieť

Porady

Preklad vyroku

Dobry den,
chcel by som Vas poprasit o prelozenie vyroku od Štefana Osuského do anglictiny, pretoze som zistil, ze nikde na nete nie je prelozeny a potrebujem ho:
"Na jedno nikdy nezabudnem. Keď som o trištvrte na päť 4. júna 1920 pod zmluvu nesúcu meno Trianon napísal svoje meno, vedel som, že podpisujem vyúčtovanie slovenského národa s bývalým Uhorskom, vyúčtovanie účtov podpísaných od vrchu až dolu krvou, utrpením a biedou môjho národa. A toto vyúčtovanie je večné."
Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eino je offline (nepripojený) Eino

    Eino
    "I will never forget about one thing. When I was signing my name underneath the treaty carrying the name Trianon, at quarter to five in June 1920, I was fully aware, that I was signing for the final account of the Slovak nation to Hungarian Kingdom, accounting for the costs signed top down byblood, suffering and poverty of my nation. And this statement of account is eternal."

    Eino je offline (nepripojený) Eino

    Eino
    "I will never forget about one thing. When I was signing my name
    underneath the treaty carrying the name Trianon, at quarter to five in
    June 1920, I was fully aware, that I was signing for the final account of the Slovak nation to Hungarian Kingdom, accounting for the costs signed top down by blood, suffering and poverty of my nation. And this statement of account is eternal."

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.