Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janajaku je offline (nepripojený) janajaku

    janajaku
    Aké dostuné prostriedky na odkyslenie sa dajú zakúpiť u nás a kde
    Vďaka za odpoveď

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    Je mi ľúto ale na to neviem odpovedať. Ja som túto knihu objavila 14.11.2008 a hneď som sa o ňu podelila s Vami. Teraz ju práve čítam a ak budem mať viac informácií, tak sa s Vami určite podelím. Ale možnože niekto kto už má skúsenosti sa nám ozve. Prajem príjemný deň.
    učtovníčka
    janajaku Pozri príspevok
    Aké dostuné prostriedky na odkyslenie sa dajú zakúpiť u nás a kde
    Vďaka za odpoveď
    U nás je dostupná sóda bikarbóna v tabletkách alebo v prášku a funguje. Aj v tejto knihe ju doporučujú. V Rakúsku a v Poľsku je dostať prášok ktorý pracuje podobne ako sóda ale je podstatne drahší. Pije sa ako nápoj počas dňa, ale mne nechutí. To už radšej preglgnem tú tabletku. Tie stoja cca 60 Sk /100ks a zahraničné od 350 do 450 Sk.

    ignis1 je offline (nepripojený) ignis1

    ignis1
    vďaka, tak také niečo som hľadala už dlhšie. ešte také niečo proti plesniam (kvasinkám) a som spokojná.

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    V prílohe som priložila celú knihu, ktorá bola dostupná len dovtedy pokiaľ som k ďalšiemu príspevku nechcela priložiť prílohu a upozornilo ma že mám chybu (mám zaplnené 959 KB) tak ma nasmerovalo na kliknutie na prílohy, tam som si označila tie, ktoré zaberali veľa miesta a vymazala ich. A tak zmizli aj z mojich príspevkov. A teraz sa ma pýtajú prečo som odstránila prílohy. Ako to mám napraviť?

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    TatianaM Pozri príspevok
    V prílohe som priložila celú knihu, ktorá bola dostupná len dovtedy pokiaľ som k ďalšiemu príspevku nechcela priložiť prílohu a upozornilo ma že mám chybu (mám zaplnené 959 KB) tak ma nasmerovalo na kliknutie na prílohy, tam som si označila tie, ktoré zaberali veľa miesta a vymazala ich. A tak zmizli aj z mojich príspevkov. A teraz sa ma pýtajú prečo som odstránila prílohy. Ako to mám napraviť?
    Pretože to neviem opraviť dala som to do kategórie DOKUMENTY pod "Rôzne" pod názvom Odkyslenie organizmu

    horvatka je offline (nepripojený) horvatka

    horvatka
    Skúste stránku www.zazracneph.sk, vyšla aj kniha s rovnakým názvom.
    Dozvedela som o nej v relácii Dobré ráno s Markízou, kde sa o nej hovorilo. Keďže mám dlhodobé problémy s kyselinou zadovážila som si ju a začala som sa ňou riadiť. I keď sa priznám, že úplne to nezvládam dodržiavať (pre mňa mäsotariánku to je dosť drastické obmedzovanie), napriek tomu som zaznamenala zlepšenie. Vrele doporučujem.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    TatianaM Pozri príspevok
    Pretože to neviem opraviť dala som to do kategórie DOKUMENTY pod "Rôzne" pod názvom Odkyslenie organizmu
    A ešte by si to mohla doplniť do témy, aby sme vedeli o čom sa tu vlastne pojednáva.

    A pridať môžeš znova cez pridať prílohy a stiahnuť zo svojho PC.


    Už som to stiahla do témy.
    Naposledy upravil cactus : 04.12.08 at 08:20

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Možno som , ale v prilepenom článku sa spomína, že v kyslom prostredí sa množia škodlivé baktérie.

    1/ prečo je potom prirodzené prostredie ženskej pošvy kyslé? nie práve na ochranu pred škodlivými baktériami, ktoré sa tam nemôžu množiť?

    2/ prečo sa takmer všetka zelenina zavára do kyslého prostredia? aby sa nemnožili škodlivé baktérie a zelenina nepodliehala skazeniu.

    3/ aj kapusta sa kvasí, je tam teda kyslé prostredie a predsa sa tam nemnožia ani plesne ani škodlivé baktérie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.