Zavrieť

Porady

prezentacia - didakticka pomocka

Potrebovala by som pomoc. Nema niekto nahodou prezentaciu ako pomocku na vyucbu v skole? potrebujem ju na VS a neviem si s tym rady..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    len prosím ťa nezabudni, ak niekde použiješ prezentáciu, ktorú nájdeš napr. na modernyučiteľ, uviesť kto je autorom /pozor na autorský zákon/, posledný čas som čítala dosť príspevkov na www. zborovna.sk, kde sa učitelia sťažovali na to, že ľudia si sťahujú prezentácie /to by nebolo nič/, ale privlastňujú si prácu iných.

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    fcelicka Pozri príspevok
    Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak
    A v Powerpointe nevieš robiť?

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    Nema niekto uz hotovu prezentaciu, aby som sa inspirovala..? je tazke sa ucit sa samej v Power Pointe

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    fcelicka Pozri príspevok
    Potrebovala by som pomoc. Nema niekto nahodou prezentaciu ako pomocku na vyucbu v skole? potrebujem ju na VS a neviem si s tym rady..
    fcelicka Pozri príspevok
    Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak
    fcelicka Pozri príspevok
    Nema niekto uz hotovu prezentaciu, aby som sa inspirovala..? je tazke sa ucit sa samej v Power Pointe
    Zaregistruj sa na portál www.modernyucitel.net. poskytuje učiteľom všetkých predmetov vypracované hodiny, ukážky projektového vyučovania, množstvo prezentácií s vypracovaným metodickým postupom, úlohami, ...a veľa veľa iných "dobrých vecí" súvisiacich so vzdelávaním a IKT .... treba sa len zaregistrovať a trochu zorientovať - registrácia na portáli je bezplatná;
    Naposledy upravil jaros5 : 06.10.09 at 13:12

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Rovnako najdes prezentacie aj na
    http://www.infovek.sk/predmety.php

    Ozaj, na aky predmet to chces?
    Naposledy upravil ivka70 : 06.10.09 at 13:58

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    judita1971 Pozri príspevok
    len prosím ťa nezabudni, ak niekde použiješ prezentáciu, ktorú nájdeš napr. na modernyučiteľ, uviesť kto je autorom /pozor na autorský zákon/, posledný čas som čítala dosť príspevkov na www. zborovna.sk, kde sa učitelia sťažovali na to, že ľudia si sťahujú prezentácie /to by nebolo nič/, ale privlastňujú si prácu iných.
    ja by som autorke rozhodne odporucala, uverejnenymi prezentaciami sa len inspirovat a urobit si vlastnu.

    Vas ucitel tiez nie je padnuty na hlavu a nechcem vidiet ten "pruser", ked prezentaciu stiahnutu z netu bude niekto vydavat za svoju vlastnu.

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    na portali modernyucitel.net ako sa hladaju prezentacie? poradte...mne to otvori iba list a prezentaciu nechce

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    fcelicka Pozri príspevok
    na portali modernyucitel.net ako sa hladaju prezentacie? poradte...mne to otvori iba list a prezentaciu nechce
    Máš v počítači program na zobrazovanie prezentácií (Powerpoint)?

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    jj mam , mne otvori prezentaciu, ale kt. len opisuje danu prezentaciu...ale ako sa dostanem k tej prezentacii?

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    fcelicka Pozri príspevok
    jj mam , mne otvori prezentaciu, ale kt. len opisuje danu prezentaciu...ale ako sa dostanem k tej prezentacii?

    štart - programy - microsoftoffice - powerpoint

    otvorí sa ti program - potom choď súbor - otvoriť a vyhľadaj si, kde ten súbor máš a otvor ho. Dúfam, že ti tak pôjdem, lebo mne to teraz tak šlo.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    fcelicka...ty si učiteľka??...no nič v zlom, ale treba sa najprv naučiť základné práce s PC a nie sa vrhať hneď na prezentácie powerpointu.
    Naposledy upravil bobino38 : 12.10.09 at 08:16

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.