Zavrieť

Porady

Požičiavanie peňazí

Ahoj mam nejaké volne fin,a chcel by som zacat prevadz. požickaren,nemate susenosti...?? hlavne ako zabezp.navratnost, v pripade platobnej neschopnisti klienta ,a ake je rucenie.

F.M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

    Tomáš_sh
    Zdravim
    Moznoale, asi je to nemysel. Pred casom tu bola myslim rozoberana leasingovka a dotycnemu bolo poradene nepremyslat nad niecim podobnym.

    Musis si uvedomit ze poskytovanie poziciek nieje lahka zalezitost, niesi bankova institucia, nemas za sebou tymy pravnikov, ako budes pripadne vymahat splacanie pozicky? Banky zarabaju na tom ze poziciavaju obrovske objemy penazi- a to je len jeden zdroj ich prijimov. Ty velky objem penazi nemas a velke uroky si hadzat nemozes, lebo ta obvinia z uzery. Zisk je teda mizivy ak vobec nejaky je. Je tu samozrejme aj inflacia, vsak.

    Asi bude lepsie ak sa zameras na nejaky iny sposob podnikania, tolko moj skromny nazor

    Ahoj

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Toto je dnes najtazsie:

    fferi12 Pozri príspevok
    hlavne ako zabezp.navratnost, v pripade platobnej neschopnisti klienta ,a ake je rucenie.
    Mozno vidis aj vo svojom okoli, ale najma tu na Porade tisice prispevkov o exekuciach prave z dovodu napoziaciavanych penazi.

    saymon je offline (nepripojený) saymon

    saymon
    ahoj.zaujímalo by ma to.možeš ma kontaktovať,napíš mi tu spravu napr.nech sa na to sukromne pozrieme.zdravim

    Požičiavanie peňazí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.