Zavrieť

Porady

Rotoped - odporučenie

Mám SM - potrebovala by som poradiť aký rotoped by bol pre mňa vhodný mám 117kg a 178 cm - mal by mi poslúžiť ako zlepšenie pohybovej aktivity
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala.
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kvaka
Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala.
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.
verím, že u teba to bude inak. Len teda, čo ja poznám stacionárne v rodinách - dobrý vešiak na prádlo to je.... Málokto to dokáže využívať. Aj keď je dobré. Tak si skús aj toto premyslieť, aby ste časom iba neobchádzali nepotrebný kus zariadenai
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kvaka
Obnovujem debatu, ktorá ani nezačala.
Tiež rozmýšľame doma nad rotopedom, kúpiť, ši nekúpiť, ak áno, ktorý? Sme si jeden vyskúšali na návšteve u rodiny. Na internete sú dva typy, klasika so sedadlom a druhý pre starších ľudí bez sedadla. Na tom druhom sa dajú precvičiť aj ruky. Potrebujeme to nielen na svalovú kondíciu, ale aj na srdcovú kondíciu s cieľom znížiť tep.
Radsej si zadovaz psa . Ten precvici kazdy sval ,pohladi dusu aj tep upravi
Pohyb a dennu prechadzku mas zadara a nic ju nenahradi,ziaden pristroj.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.insportline.sk/8975/recu...e-incondi-r60i
Taketo nieco...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Psa mám, neustále od 1996, prechádzky mám, ide mi o iné.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik



Podla mna na zaciatok staci aj takyto
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Našla som tento v akcii https://www.duvlan.sk/3632-mini-roto...peit-mb-3.html

1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať