Zavrieť

Porady

Ako vyvolať menštruáciu?

Chystáme sa na dovolenku a mala by som dostať menštruáciu, ako aj moja dcéra (14-ročná- jej stále mešká, ako aj teraz už tretí týždeň).
Nemáte nejaké dobré tipy, ako by sme mohli pomôcť, aby sme dostali, keď už mešká?
Ďakujem
ivka70 tipy
Chobot No, ja som síce chlap, ale viem, že ženy takéto veci riešia hodne pred dovolenkou v spolupráci s gynekológom, ktorý im dá tabletky a cyklus si upravia pomocou nich tak, aby im to počas dovolenky vyhovovalo. Umelo neviem, či vyvoláš menzes sama, doma.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    viem že mimo témy, nakoľko nemám tipy skôr by som podotkla, že moja dcéra má trampoty s menštruáciou počas každej dovolenky či výletu,takže miesto toho, aby som ju hormonálne rozhádzala resp. skúšala pokusy ako urýchliť či oddialiť dali sme debatu, kúpili tampóny a nemá ( a nemala s tým problém ani v 14 tich či išla autobusom alebo letecky) neviem či môžem písať značky, ale TAMPAX sú aj s aplikátorom, takže je to hygienické a praktické

    Ako vyvolať menštruáciu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.