Zavrieť

Porady

hp deskjet 920c má málo toneru?

Zdravím. Takto mi začala blbnúť tlačiareň.

Ked ju otvorím tak sa tvári že je málo čiernej farby. Nikdy to tak nerobilo, ked bolo málo farby, proste začala vynechávať a tak som vedel že treba kúpiť nový toner.
Vie mi prosím niekto poradiť čo sa mohlo stať?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skôr by som povedal - máš nastavenú vysokú kvalitu tlače. Vtedy prechádza jedným smerom tlačová hlava. Pri Koncept tlačí pri pohybe tam a späť.
    havrilko Noo práveže mám tú najhoršiu kvalitu. Draft.
    Normálne to tlačilo asi 50 strán a potom to nešlo vôbec a potom na druhý den takto pomaly... Akokeby sa tam niečo pokazilo mechanicky....
    Lebo vždy na druhý den vytlačí polku strany normálne rýchlo a v polke to začne tlačiť takto. Či už farebne alebo čiernobielo...
    misoft Hmm... Tak potom mám podozrenie na tzv. buffer (vyrovnávacia pamäť). Tlačiareň si buď sama do seba načíta stranku-y na tlačenie, alebo využije pamäť PC a cez rozhranie si berie potrebné.
    V tomto prípade (video) ako keby vždy dostávala dáta priebežne.
    Skús tlačiareň odobrať a odinštalovať, potom po reštarte ju podľa návodu nainštalovať znova.

    hp deskjet 920c má málo toneru?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.