Zavrieť

Porady

Sneží

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
... a stále sneží



že by pokračovanie témy "prší" ?
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ekopo Pozri príspevok
... a stále sneží



že by pokračovanie témy "prší" ?

Bleee.... už mám po krk toho snehu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Minule som uvažovala nad založením tejto témy a už je to tu. U nás momentálne nesneží, ale včera bolo nádherne
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Našťastie, dnes som prišla načas do práce, aj keď sypalo, sypalo,sypalo. Včera mi trvala cesta 2,5 hod.

Neviete, prečo vždy cestárov prekvapí, že v zime sneži?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Vo Zvolene snežíííí.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V Nitre ho tiež kydáááááá

Minule som v telke od jedného pána z Oravy počula super vtip, že na južnom Slovensku sú asi najmenší ľudia na svete, lebo keď napadne 5 cm snehu, majú ho po krk.
No tu je takých 20-30 cm ako kde, a ja ho mám aj po krk aj plné zuby....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som mala včera svalovicu, kým som sa preplahočila po chodníkoch, a nebodaj ešte prejsť cez cestu, ktorá je mimo hlavného ťahu. Potrebovala som kajak. A ešte je nebezpečné chodiť na chodníku popod strechy - padajú lavíny
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
abel Pozri príspevok
Ja som mala včera svalovicu, kým som sa preplahočila po chodníkoch, a nebodaj ešte prejsť cez cestu, ktorá je mimo hlavného ťahu. Potrebovala som kajak. A ešte je nebezpečné chodiť na chodníku popod strechy - padajú lavíny
S tými lavínami to nie je sranda. Z jednej budovy pri parkovisku spadol sneh a preliačil kapotu auta. Správca hneď nahlasoval poistnú udalosť.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

abel Pozri príspevok
Ja som mala včera svalovicu, kým som sa preplahočila po chodníkoch, a nebodaj ešte prejsť cez cestu, ktorá je mimo hlavného ťahu. Potrebovala som kajak. A ešte je nebezpečné chodiť na chodníku popod strechy - padajú lavíny
To isté bolo včera v centre BA na Hviezdoslavovom nám., išla som na obed všade plno snehu, len sem tam odhrnuté, sneh všade. Keby vedľa mňa nešla koleginka, tak chytím "cestno-snehový lišaj", čo by som padla na hu.u.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj tak to by ste mali prísť ku nám.....a povedali by ste si, že nikdy viac...... Ale my sme už na to zvyknutí, pamätám zimy, keď napadal sneh v novembri a ešte koncom marca bolo bielo. A žiadne odhrnuté chodníky.....Len kto prvý vyšľapal chodníček, tak ostatní v ňom chodili. A toto ostalo dodnes. A mimoiné...husto sneží...len nedávno začalo. Ale aj toto má svoje čiaro, nie?
Februárová zima 2 001.jpg  
Februárová zima 2 005.jpg  
Februárová zima 2 006.jpg  
1/1
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Vo Zvolene snežíííí.
v trnave pršíííííííííííííííí
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

aj v nitre prší
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
adi11 Pozri príspevok
aj v nitre prší
tak prejdite do témy "prší"
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ekopo Pozri príspevok
tak prejdite do témy "prší"
ale ved za chvíľu začne snežiť
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ráno ešte snežilo a teraz sa tie haldy snehu začali topiť...., príšerné....
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

V Bratislave nesneží, neprší, len je tu samá špinavá voda so špinavým snehom....brrr
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Aj Vy ste sa zobudili do zasneženého rána? Psychicky som už pripravená na príchod jari a toto som teda vôbec nečakal, že navalí toľko snehu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ach jaj..neviem, čo máte proti snehu..
..okrem bielej krásy zakryje ešte aj kopce bordelu, čo sa povaľujú kde- kade po trávnikoch a vedľa cesty..mám ho rada aj preto, že mi chvíľu poskytne okulahodiaci pohľad na čistý svet..
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak sa clovek diva z okna, je to nadherne, ale ak treba rano odpratavat z auta 10 cm snehu a potom sa po ceste klzat, uz to nie je taka krasa.
0 0
Anežob Anežob

Anežob je offline (nepripojený) Anežob

Nie všade sa musí isť na aute. Skús pohodlné topánky, je víkend malá prechádzka bielou čistou krajinou... Ja už sa teším.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Cez vikend je prechadzka prijemna, ale ak mas ist rano do roboty, tak to celkom nie je mozne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať