Zavrieť

Porady

mail - heslo - prehliadač

Prosím o radu.
Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
Kde to je?
Môžem odtiaľ heslo získať?

Pomóóóóóóc.

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    jaja99 Pozri príspevok
    Prosím o radu.
    Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
    Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
    Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
    Kde to je?
    Môžem odtiaľ heslo získať?

    Pomóóóóóóc.

    Vďaka
    Ked si si zakladala schranku na gmail, tak si musela mat schranku aj inde. Tak len jednoducho vyber moznost, ze si zabudla heslo a na tuto schranku ti pride tuším nové heslo.

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.
    K nej si heslo pamätám ...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    jaja99 Pozri príspevok
    Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.
    K nej si heslo pamätám ...
    založ si novú adresu na gmaili:-))

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    jaja99 Pozri príspevok
    Áno mala som, ale tú už dlho nepoužívam a keď sa na ňu prihlásim, vypíše mi, že schránka neexistuje.
    K nej si heslo pamätám ...

    Ak uz neexistuje, tak nieje problem znovu tu schranku vytvorit a dat si tam poslat to heslo. Tiez sa mi stalo nieco podobne a fungovalo to.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jaja99 Pozri príspevok
    Prosím o radu.
    Mám mailovú adresu na gmail.com. Poštu z nej posielam a na ňu prijímam cez prehliadač opera.TJ nedržím v hlave heslo k mailovej schránke, lebo po zapnutí počítača môžem hneď pracovať s poštou.
    Z iných miest sa nepripájam a tak sa stalo to, čo sa nemalo - heslo som zabudla.
    Je niekde uložené v počítači - správca hesiel - a podobne?
    Kde to je?
    Môžem odtiaľ heslo získať?

    Pomóóóóóóc.

    Vďaka

    A tvoj problém je teraz aký? Nevieš sa vôbec dostať do schránky? Alebo ti ide prihlásiť sa doma, ale chcela by si vedieť heslo? Ak tá druhá možnosť, tak sa prihlás a v nastaveniach si zmeň heslo na nové.

    Ak tá prvá, tak pozri menu Opery - možno je tam také niečo, ako vo Firefoxe. Ja tam mám záložku v nastaveniach, kde sú informácie o uložených heslách k jednotlivým stránkam. Tie heslá mi aj zobrazí, ak si vyberiem "Zobraziť heslá". Trochu sa v tej Opera pohrab, v práci ju nemám nainštalovanú, aby som to pozrel, musel by som doma, tam ju mám.

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    Ahojte.chcem sa opytat ake heslo mam zadat do postovneho klienta fox mail.Heslo ktore mam na zoznam.sk mi nejde...... Dakujem

    mail - heslo - prehliadač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.