Zavrieť

Porady

Aquaparky v madarsku

Dobry den, mohol by mi niekto poradit aquaparky v madarsku blizko nasich hranic.....dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    Ja som bola minulé leto v SARVARI, ale to je tak 2 hodinky autom,takže ako celodenný výlet. Pekné miesto, dobré služby, rozsiahle, deti sa vyblaznia a cez vikendy su viackrat denne aj aquaerobiky pre dospelých v bazéne. Najbližšie je samozrejme Mosonmagyarovár-ale to nie je aquapark,to su termalne kupele, vyborne, s velkym plaveckym bazenom, masaznymi tryskami, ale ziadne tobogany ak toto hladas-nie pre deti na blaznenie. Ja tam chodim rada, je to 40 minut autom z Dubravky-co je pre mna blizsie ako do Senca a celodenne vstupne je 8 euro,teda ako termalna varianta to v okoli BA nema konkurenciu.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    lenkamr Pozri príspevok
    Dobry den, mohol by mi niekto poradit aquaparky v madarsku blizko nasich hranic.....dakujem
    Asi by si mala napísať odkial si lebo hranica s Maďarskom je od Bratislavy až po Slov.n Mesto cca , keď ti ide o to aby si to mala blízko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.