Zavrieť

Porady

oblozkova zarubna bez zavesov-ako na nu dvere

Dobry den. kupujem byt a medzi kuchynou a obyvackou je len drevena oblozkova zarubna bez zavesov na dvere. Ja tam dvere chcem mat, aby sa zapach z varenia nesiril do celeho bytu. Je mozne nejak dodatocne tie zavesy tam dostat, alebo by sa poskodila cela zarubna? Alebo k tej zarubni dodatocne spravit posuvne dvere? Nechcem do toho vrazat vela penazi, nemusi to vyzerat uzasne, hlavne aby to bolo ucelne. dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    ak je to tzv. slepá zárubňa, nie sú tam závesy, diery na zámok s protiplechom, ale ani drážka vo falci s tesnením, dokonca tam nemusí byť ani falc...Daj foto.

    12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

    Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac 12janci12
    Tak v tomto prípade to nie je tak jednoduché.
    1. Slepé zárubne keďže do nich nejde krídlo sa nemusia montovať zvislo - toto treba skontrolovať najprv, dvojmetrovou vodováhou.
    2. Nie je tam možné jednoducho namontovať pánty, lebo ide pravdepodobne o obložkovú zárubňu a tá má pre pánty príruby ktoré nevidno a ktoré sa nedajú dodatočne montovať. Ak sú dostatočne pevné obložky, bolo by to možné riešiť zvláštnymi pántami s platničkou, viď http://kovania.eu/prestashop/index.php?id_product=163&controller=product

    oblozkova zarubna bez zavesov-ako na nu dvere

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.