Zavrieť

Porady

PNka

Ak som zamestnana na dobu urcitu do 31.6.2015 a marodujem od 6.4 do teraz a aj dnes som sa dozvedela ze som tehotna moze ma zamestnavatel prepustit k 31.6 ? pracovala som rok a dobu urcitu do 31.12.2014 a potom mi zmluvu predlzili na pol roka do 31.6 2015
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    31.6..? Našla si taký dátum v kalendári? Ak nedôjde k predlženiu doby určitej, PP končí jej uplynutím, teda 30.6.2015.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dalajlama pardon k 30.6 a ak mam este nevycerpanu dovolenku tak ako snou a ked som tehotna ako pokracovat
    Tweety Nevyčerpanú D ti pri skončení PP preplatia.
    dalajlama super a co dalej ak budem na rizikovom mozem marodovat ci ako pokracovat ked nebudem moct pracovat
    Tweety na PN môžeš zostať.
    dalajlama aj po vypovedy a budem poberat normalne dalej marodku
    Tweety nebude to výpoveď ale skončenie PP na dobu určitú, nemocenské dostaneš tak, ako doteraz
    dalajlama dakujem a ak by nastala taka vec ze PP skonci a pojdem marovat neskor koli tehotenstvu tak na marodku mam tiez narok
    dalajlama ok uz chapem a potom teda sa moze marodovat az do porodu a budem poberat nemocenske davky
    Tweety môžeš, veď to som už napísala
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Napriek tomu že si tehotná, pracovný pomer končí uplynutím doby určitej, t.j. 30.6.2015. Nemocenské - pokial PN-ka trvá naďalej, bude vyplácať SP aj po skončení prac.pomeru. Prechodku k posl.dňu vmesiaci treba už doručiť priamo do SP. Keďže máš splnenú podmienku 270 dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch, vznikne ti aj nárok na materské, ktoré si tiež uplatníš priamo v SP.

    Na UP ťa po skončení prac.pomeru nezaevidujú, treba oznámiť v prísl.zdr.poisťovni že si PN a zostávaš aj po skončení prac.pomeru poistencom štátu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.