Zavrieť

Porady

Ekonomicky / uctovny software + eshop

Ahoj , chcel by som prevadzkovat internetovy obchod, Hladam nejaky eshop ktory ma prepojenie pripadne export dat na uctovny software.
Pohoda ma prepojenie na Vltavu2000, Inshop a pod. o taketo shopy nemam zaujem. Ja skor uvazujem ze si zakupim internetovy obchod za jednorazovy poplatok do 10 000sk (ale nie nejaky quick.cart s novou sablonou)
Vie mi niekto poradit kde taky eshop najdem pripadne ma niekto skusenosti s takouto prevadzkou?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Grankow Pozri príspevok
    Ahoj , chcel by som prevadzkovat internetovy obchod, Hladam nejaky eshop ktory ma prepojenie pripadne export dat na uctovny software.
    Pohoda ma prepojenie na Vltavu2000, Inshop a pod. o taketo shopy nemam zaujem. Ja skor uvazujem ze si zakupim internetovy obchod za jednorazovy poplatok do 10 000sk (ale nie nejaky quick.cart s novou sablonou)
    Vie mi niekto poradit kde taky eshop najdem pripadne ma niekto skusenosti s takouto prevadzkou?

    Dakujem.
    Ahoj,

    neviem, do akej miery je tu povolená / zakázaná reklama, ale keďže sa tu žiadne iné odporúčanie neposkytuje, nedá mi nenapísať, že by som vedel zabezpečiť eshop s prepojením na účtovný softvér ja. Môžeš ma kontaktovať cez súktomnú správu. Ale požiadavka naprogramovať originál vlastný eshop do 10 tisíc je dosť silná, keď k tomu pridáš ešte prepojenie na účtovníctvo ... Každopádne záleží od toho, čo sa presne od eshopu bude očakávať.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Zakladnou otazkou je, ci bude ten shop (takpovediac) klucovym procesom firmy alebo len bokovkou.

    Ak ma byt klucovym procesom (napr. 80% vsetkych obchodov budu realizovane cez shop), je poziadavka na takyto shop prepojeny s ekonomickym softverom za 10 000,- nerealna.

    To je ako keby som chcel byt taxikarom a idem si kupit auto za 50 000,-.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    prepojenie ekon. sw a eshopu ti urobí programátor eshopu za poplatok (Ak s tým má skúsenosť). Univerzálne riešenie podobne ako má pohoda pre niekoľko krabicových systémov neexistuje.

    Ekonomicky / uctovny software + eshop

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.