Zavrieť

Porady

spotreba toaletného papiera

Ahojte, priatelia, s kolegyňou riešime dilemu, ako vypočítať spotrebu toaletného papiera vo firme. Ak máme objednať určité množstvo, vychádza sa z počtu osôb alebo WC? Poraďte mi.
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Z počtu osôb aj WC

Ak objednáte viac, nestratí sa, neboj. Ak objednáte menej, dokupite
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Upratovačka nás vydiera, že má málo a stále pýta väčšie množstvo, hoci s určitým množstvom upratovacia firma normálne vyšla. Teraz máme novú firmu na upratovanie a táto upratovačka za dva dni minula toľko papiera ako predchádzajúca za týždeň.
A čo sa týka dokúpenia, to sa nedá, lebo vo firme máme niečo cez tristo zamestnancov. U nás nakupujeme cez dodávateľa.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

U vás papier mína upratovacka? Nevidím dovod na zvýšenu spotrebu toaletneho papiera výmenou upratovacky. A cím to je? Nedáva náhodou kazdý den nový kotucik, aj ked ten predoslý nie je minutý?
U nás vidím ze upratovacky ked vysypajú koše v kanceláriach, tak to beru aj s tými sáckami, aj ked je kos poloprázdny a dajú nový sáčok. Tiež je to asi zbytočná spotreba sáčkov.

Zas ale je po sviatkoch a ludia vela jedli, tak mozno je naozaj zvýsený odbyt
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

To bude tým rastom Hrubého Domáceho Produktu.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa tak napadlo: objednávali ste ten istý papier s takým istým navinutím, ako predtým? Nie je tam menej útržkov?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja vidim aj doma ze obycajný Tesco papier sa mína ovela rýchlejsie ako "značkový" Utrzkov maju sice rovnako ale ten tesco ma menej vrstiev a je taky az priesvitny a clovek ho odmotá 2m zakaždým, aby bol "použitelný".
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

plada Pozri príspevok
Ahojte, priatelia, s kolegyňou riešime dilemu, ako vypočítať spotrebu toaletného papiera vo firme. Ak máme objednať určité množstvo, vychádza sa z počtu osôb alebo WC? Poraďte mi.
Skôr by som povedal podľa ľudí. Ak máš trrri záchody a nikto tam nechodí? A potom aj čo ľudia pojedia? Nedaj bože úplavica, bude harmatanec, nepomože ani harmasan, každý si kúpi papier, sám!
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

plada Pozri príspevok
Ahojte, priatelia, s kolegyňou riešime dilemu, ako vypočítať spotrebu toaletného papiera vo firme. Ak máme objednať určité množstvo, vychádza sa z počtu osôb alebo WC? Poraďte mi.
Tak toto je otázka za milion €.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Alebo.Predchádzajúca firma na wc nedávala papier šetrila a zamestnanci si vytierali s tým čo si doniesli.Táto jednoducho keď nieje tam dá stará sa o to.
Všeobecne .Keď kupujte papier tak ,nie podľa ceny ani objemu ,ale podľa váhy.Ja som kupoval vždy v metre podľa akcií po celých balíkoch 36 kotúčov a pod.Potom som kúpil v Lidli tiež v akcii 36 kotúčov .Hneď ,ako som to chytil do rúk som pocítil váhu možno 3-4 krát ťažšie odhadom možno cez 40kg.Ale oplatilo sa .Veľmi dlho to vydrží na kotúčiku 68m .A hlavne veľmi dobre sa s ním utiera ,jeho úžitkové vlastnosti sú špičkové.Aj keď som to napísal trochu divne ,môžem tento produkt len odpporúčať.
špičkové 001.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
plada Pozri príspevok
Upratovačka nás vydiera, že má málo a stále pýta väčšie množstvo, hoci s určitým množstvom upratovacia firma normálne vyšla. Teraz máme novú firmu na upratovanie a táto upratovačka za dva dni minula toľko papiera ako predchádzajúca za týždeň.
A čo sa týka dokúpenia, to sa nedá, lebo vo firme máme niečo cez tristo zamestnancov. U nás nakupujeme cez dodávateľa.
KoxXxo Pozri príspevok
To bude tým rastom Hrubého Domáceho Produktu.
...na tento HDP sa hodí asi henten papier a aj upratovačka toľko neminie ... ...

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
plada Pozri príspevok
Ahojte, priatelia, s kolegyňou riešime dilemu, ako vypočítať spotrebu toaletného papiera vo firme. Ak máme objednať určité množstvo, vychádza sa z počtu osôb alebo WC? Poraďte mi.
Brusel nevydal nejaku normu, nejaky príkaz?
S....e honem podle norem, europske h....o je nam vzorem.
6 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Loool
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

My nemáme normu, ale na 75 zamestnancov máme 20 kotúčikov týždenne.T.z. 0,26 kotúčika týždenne/osoba. Čiže na mesiac má každý kotúčik (približne).
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Kotúč na mesiac na osobu? To máte iba chlapov zamestnanych? Urcite miniem jeden tyzdenne sama denne 2 litre vody, 2 caje, 4 kávy...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
najjednoduchšie,pozamykajte dvere na WC.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

super téma na odlahcenie zo vsetkých tých uctovníckych tém
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Braňo Pozri príspevok
My nemáme normu, ale na 75 zamestnancov máme 20 kotúčikov týždenne.T.z. 0,26 kotúčika týždenne/osoba. Čiže na mesiac má každý kotúčik (približne).
preboha......u Vás by som nechcela robiť......
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
220870 Pozri príspevok
najjednoduchšie,pozamykajte dvere na WC.
Nie, lepšie bude rozdať korkové štuple zamestnancom. Na upchatie otvoru.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

zk24 Pozri príspevok
Kotúč na mesiac na osobu? To máte iba chlapov zamestnanych? Urcite miniem jeden tyzdenne sama denne 2 litre vody, 2 caje, 4 kávy...
väčšina je chlapov, ale sú aj ženy. Kotúčiky sa nerozdávajú, ale vždy je na WC. Nikdy nechýba, takže stále je. Neviem, prečo by som mal minúť kotúčik za týždeň, keď som na veľkej maximálne 1 x denne. Pijem rovnako.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

u nás je 99% žien,takže kotúčik na mesiac asi ťažko.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať