Zavrieť

Porady

Novy počitac

Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No to je dost zle polozena otazka.
    Co ti nefunguje ??
    Polozim dalsiu otazku ja, OK ?
    Co vsetko ma mat auto aby sa dalo na nom jazdit...
    Najprv by malo mat motor, potom karoseriu kolesa atd ....

    Neviem aku ocakavas odpoved na otazku co si nam polozil

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bucky14 Pozri príspevok
    Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.
    AK ti to doteraz išlo, čo si robil na PC, že to prestalo ísť? Niečo si pridával? Niečo si inštaloval?

    Len tak samé od seba sa nič neudeje...

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    bucky14 Pozri príspevok
    Chcem vas poprosit o radu. Co vsetko ma mat pc aby spravne pracoval. Aby mi prehraval videa otvaral fotky. Neviem preco mi to doteraz islo a teraz to nefunguje. Niesom pocitacovy maniak tak si neviem s tym poradit. Dakujem.
    Hlavne daj kontrolovat PC antivirusom ci v nom niemas virusy
    Prečisť PC týmto programom... stiahni si program http://www.ccleaner.com/ (v sekcii download)
    Pokial ti nejde video skus na nete stiahnut kodeky http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bucky14 Pozri príspevok
    spustil som program na cistenie pc. system care.
    No, tak je to jasné. Tento "inteligentný" program ti vymazal niektoré súbory, knižnice a iné nastavenia, ktoré sú potrebné pre prehrávanie videosúborov.

    Nainštaluj si znovu tie videoprehrávače a aktuálne kodeky a malo by to ísť znovu.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Chobot Pozri príspevok
    No, tak je to jasné. Tento "inteligentný" program ti vymazal niektoré súbory, knižnice a iné nastavenia, ktoré sú potrebné pre prehrávanie videosúborov.

    Nainštaluj si znovu tie videoprehrávače a aktuálne kodeky a malo by to ísť znovu.
    Dovolím si nesúhlasiť s tým, že by bol program AdvancedSystemCare zodpovedný za to že PC po skontrolovaní týmto programom by sa stalo nefunkčné. Používam tento program - ale vo verzii PRO - už nejakú dobu a kotrolujem ním systém tak raz za 2 - 3 dni. Zatiaľ mi nespôsobil žiadny problém. Keď som program použil po prvý krát, našiel mi 1200!! problémov. Ani sa nedali opraviť naraz, systém som kontroloval na 2x. Podotýkam že systém (XP PRO SP3) bol inak v dobrom stave, nemal som problémy, kontrola bola len prevencia. Po oprave nájdených chýb mi systém pracoval v poriadku a ASC používam doteraz (na striedačku s Registry First Aid - tento začiatočníkom nedoporučujem).
    Problém by som videl v tom, že sa podobné programy "púšťajú" na čiastočne poškodený systém, kde program detekuje aj to čo by inak za chybu nepovažoval. Ak sa používa na systém v dobrom stave, nespôsobí žiadny problém a len si spraví svoju prácu - opraví registre a vyčistí systém od nepotrebných súborov. Predpokladám že bucky14 by mal so systémom po nejakom čase problémy aj ak by nepoužíl ASC.
    Inak samozrejme máš pravdu v tom že si treba znovu nainštalovať prehrávače a potrebný softvér aby sa systém dal do poriadku.
    Naposledy upravil Stevo5 : 24.11.09 at 12:59

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.