Zavrieť

Porady

Kuchynská linka

Ahojte, prosím poraďte. Ako mám oživiť - vynoviť moju starú kuchynskú linku, ktorú mám natretú náterom " variopant " a už je veľmi znehodnotený - vyšúchaný .
Mám tento náter odstrániť ??? alebo môžem naň použiť nejakú farbu ??
Ď . za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

    jana9782
    ahoj.. nerozmyšľala si radšej o nejakych tých lepiacich foliách,alebo ako sa to volá... Ja len z vlastnej skúsenosti. Tiež mám starší kus nábytku,ktorý mi bolo ľúto vyhodiť,ale už vyzeral otrasne.Skúsili sme ho aj premaľovať,ale nebolo to ono... a potom sme ho olepili tou "fóliou" s imitáciou dreva,a teraz je to ok
    Čučoriedka 5
    jana9782 Pozri príspevok
    ahoj.. nerozmyšľala si radšej o nejakych tých lepiacich foliách,alebo ako sa to volá... Ja len z vlastnej skúsenosti. Tiež mám starší kus nábytku,ktorý mi bolo ľúto vyhodiť,ale už vyzeral otrasne.Skúsili sme ho aj premaľovať,ale nebolo to ono... a potom sme ho olepili tou "fóliou" s imitáciou dreva,a teraz je to ok
    Aj by som to olepila samolepiacou tapetou , ale nárer je drsný; tak by mi to asi nechytili.

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Ja som asi pred 5 rokmi vymenila dvierka, keďže korpus linky bol v poriadku, dala som u stolára vyrobiť nové dvierka a vyzerá to ako nová kuchyňa, vtedy ma to stálo asi 5tis Sk, aj tapeta niečo stojí aj nátery, nehovoriac o tej robote, zbrusovanie atď ..

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    dnes sa daju kupit aj hotove dvierka ,len treba napisat rozmery na papierik, ist do takych obchodov ako napr.u nas na vychode drevonax a vybrat si

    jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

    jana9782
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    Aj by som to olepila samolepiacou tapetou , ale nárer je drsný; tak by mi to asi nechytili.
    no,tapetu som myslela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.