Zavrieť

Porady

Nefunguje mi vd-dvd mechanika potrebujem surne pomoc

Dobry den vytam vas som tu novy a potrebujem pomoc.
Ak vlozim dvd do mechaniky a otvorim Tento pocitac ukazuje sa mi ze dvd je prazdne ale predsa na tom nieco je pozicial som dvd kamaratom a im to islo a mne nie v com je chyba?? treba mi nejaki program? prosim ozvite sa niekto!!!!!
MOJE ICQ JE bobo (428-483-313)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    ahoj
    pokial mas ine dvd a idu ti tak bude pravdepodobne chyba v optike DVD mechaniky, kde ma asi mechanika jemne posunutu stopu a tym padom nemusi citat vsetky dvd, resp. bude citat len dvd ktore boli vypalene na tvojom pc v poslednej dobe.

    posunutie mohol sposobit naraz pc, ci "jemny" kopanec pri hrani nejakej zaujimavej hry(prehlad v hrach nemam), v ktorej sa ti nedarilo.

    taktiez moze byt dvd vypalene na zlej mechanike , ale to by potom nefungovalo nikde.

    riesenie - servisovat mechaniku, zakupit novu mechaniku, pokial pri hrach alebo zamrznutych windowsoch nekopes do pc tak skusit reklamovat(ak je v zaruke).

    softwarove riesenie neexistuje.

    edit:
    este ma tak napada. pokial je tam nejaky zaujimavy obsah nemaju jednotlive subory parameter "skryty"? terba nastavit v suborovom manazeri zobrazovanie skrytych suborov a potom to vyskusat.
    Naposledy upravil tuxik senior : 11.07.07 at 23:43

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    malo udajov si poskytol.
    aku mas dvd mechaniku? co je na tom DVD, video alebo data? zvlada mechanika DVD+R alebo DVD-R, alebo oba formaty? disk je + alebo - ?
    ine disky ti v tom idu? atd....

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    ... Alebo skús vymeniť kábel - tzv IDE kábel ( alebo len popritláčať konektor) Ak tá mechanika ide u iných , problém je len v tom ( ak predtým šlapala).

    Nefunguje mi vd-dvd mechanika potrebujem surne pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.