Zavrieť

Porady

rekonštrukcia-prestavba domu a revízne správy

ahojte.Kúpil som obývateľný dom.Rozhodol som sa ho prestavať a zrekonštruovať. Urobili sa projekty a získal som stavebné povolenie. Dom som zväčšil o plochu cca 20m2. Chcem kolaudovať.Musím dať urobiť nové revízne správy na plyn a elektrinu, keď som sprípojkami nič nerobil? urobil som len nové rozvody
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    tifo Pozri príspevok
    ahojte.Kúpil som obývateľný dom.Rozhodol som sa ho prestavať a zrekonštruovať. Urobili sa projekty a získal som stavebné povolenie. Dom som zväčšil o plochu cca 20m2. Chcem kolaudovať.Musím dať urobiť nové revízne správy na plyn a elektrinu, keď som sprípojkami nič nerobil? urobil som len nové rozvody
    Áno musíš, neviem, čo si rekonštruoval, ale si zväčšoval, čiže si robil nové vnútorné svetelné a silnoprudé rozvody v tom novom priestore a čo si všetko zapájal, aké spotrebiče, ďalej čo si robil, s plynom ?!-nový kotol či kombinovaný sporák. A nerozumiem ako myslíš s prípojkami si nič nerobil?!

    Berija je offline (nepripojený) Berija

    Berija
    Ty musis predlozit v zmysle Stavebneho zakona vsetky skusky co sa tyka vnutornych rozvodov, pripojky s tym nemaju nic spolocne. Ty musis deklarovat ze je vsetko vo vnutri funkcne.....

    rekonštrukcia-prestavba domu a revízne správy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.