Zavrieť

Porady

Hľadám dodávateľa pre ehop

Zdravím, hľadám aj touto cestou spoľahlivého dodávateľa, ktorý chce zvýšiť svoje predaje prostredníctvom eshopu. Tovar nechcem priamo nakupovať, ale spolupracovať chcem na báze sprostredkovania. To znamená, že zabezpečujem eshop a marketing. Asi je na mieste otázka, o aký druh tovaru mám záujem. To naozaj nerozhoduje. Stránku a marketing vytvorím pre čokoľvek. Ďakujem.
Barborqa1 ahoj, ponúkam pánske značkové oblečenie Armani, D&G, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger. Pri odbere vacsieho mnozstva sa samozrejme vieme dohodnut na cene. V ponuke su kosele a svetre. V pripade zaujmu ma prosim kontaktuj na barbora.pavlusova@zoznam.sk. Dakuje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martin09 je offline (nepripojený) martin09

    martin09
    Dodávateľ odošle tovar aj faktúru v mojom mene. Niekde na tovar samozrejme uvedie aj svoje meno ako partner eshopu xy. Peniaze prídu na účet dodávateľa a raz mesačne si spočítame koľko sa predalo z mojej stránky, vypočítame sumu provízie.

    globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

    globalpartner
    martin09 Pozri príspevok
    Dodávateľ odošle tovar aj faktúru v mojom mene. Niekde na tovar samozrejme uvedie aj svoje meno ako partner eshopu xy. Peniaze prídu na účet dodávateľa a raz mesačne si spočítame koľko sa predalo z mojej stránky, vypočítame sumu provízie.
    Poslal som ponuku so ss

    EagleSK je offline (nepripojený) EagleSK

    EagleSK
    Dovazame na Slovensko spickove mobilne reproduktory X-mini. Ak ich chcete zaradit do svojho e-shopu, kontaktujte nas na info@x-mini.sk
    Zaroven poslite informacie o Vasom e-shope a hruby marketingovy plan.

    Deejay93 je offline (nepripojený) Deejay93

    Deejay93
    Dobrý deň,
    hľadáme veľkoobchodných dodávateľov oblečenia pre môj eshop a predajňu - ( hľadám hlavne mini šaty, tuniky, blúzky, nohavice, tričká, mikiny ) za priaznivé ceny - hľadáme niečo fakt pekné, štýlové / veci z Talianska, Turecka,atd môžu byť aj drahšie ale požadujeme kvalitu a štýlovosť - proste nehľadáme niečo, čoho je v našich veľkoskladoch veľa - obyčajné šaty ktoré sú v každom jednom čínskom obchode / butiku. Ak máte nejaké ponuky, alebo vlastníte veľkoobchod alebo viete kde také niečo nájdem - hlavne na východe Slovenska, prosím skontaktujte nás, prípadne pošlite nejakú ponuku. 93danielso93@gmail.com

    Hľadám dodávateľa pre ehop

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.