Zavrieť

Porady

Ktoré kvetinárstvo v PD je najlepšie?

Dobry den, chcela by som sa opytat, ktore kvetinarstvo v Prievidzi by ste mi odporucili... s ktorym mate najlepsie skusenosti, kde je najlepsi pristup k ludom, ceny, ci vedia pripravit salu na svadbu, ake kytice robia - hlavne svadobne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    adka314 Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa opytat, ktore kvetinarstvo v Prievidzi by ste mi odporucili... s ktorym mate najlepsie skusenosti, kde je najlepsi pristup k ludom, ceny, ci vedia pripravit salu na svadbu, ake kytice robia - hlavne svadobne...
    cauko napíš do firmy Detelkvety.sk ... je to firma z BA ale pracujú tam baby z Prievidze....

    teta86 je offline (nepripojený) teta86

    teta86
    Z vlastnych skusenosti mozem povedat, ze som dlhorocnou zakaznickou Kvetinarstva na Zabniku. Pani Pisarova sa fakt rozumie tomu co robi, krasne kytice, rychlo, skvele ceny a ochotna je prist aj v nedelu, ked jej zavolate - samozrejme ked to nie je kytica za 4 Eura
    Synovcovi robila svadobnu salu a vlastne celu kvetinovu vyzdobu a bolo to uzasne - nevesta stale rozpravala o tom, ze chce hodit svoju kyticu medzi baby, ako v americkom filme hehe, ale ked videla aku jej pani Pisarova uviazala, tak ju uz nechcela z ruk pustit - a ani nepustila

    Skratka moje odporucenie je Kvetinarstvo na Zabniku, je to jedno z najlacnejsich a podla mna najlepsich kvetinarstiev v Prievidzi.
    Ahoj poradaci, Kvetinarstvo na Zabniku sa uz prestahovalo, najdete ho na ulici Športová 47, Prievidza (cez lúku za Lidlom na Žabníku), alebo na stránkach www.kvetinarstvonazabniku.tym.sk

    linda314 je offline (nepripojený) linda314

    linda314
    Ahoj suhlasim so vsetkymi, co tu pisu. V Pd je vela dobrych kvetinarstiev, ale ja som si zvykla chodit k p. Pisarovej do Kvetinarstva na Žabníku. Podla mna je uzasny jej pristup. Pri nej sa skutocne citim podla ludovej mudrosti : Nas zakaznik nas pan. Samozrejme poradi pomoze, ma skvele napady, co sa tyka kytic, v tom je odbornik a hlavne je ochotna. Kedykolvek aj mimo otvaracich hodin zavolate a ona vam spravi kyticu, ved tam byva Uz aj v nedelu vecer mi raz robila. Adka pri registracii nam to odporucilo rovnake cisla pozeram 314 to je nahoda

    Ktoré kvetinárstvo v PD je najlepšie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.