Zavrieť

Porady

Sanačná omietka

Chcem sa spýtať v pivnici sa nám na obvodovom murive caa 10-15 cm od podlahy po vydúvala omietka chce tam použiť sanačnú omietku.Mohol by mi niekdo poradiť postup nanášania omietky a skusenosťi zo sanačnou omietkou.
Ďakujem za odpovede!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Postup.Očistiť poškodené miesta,poškodenú omietku obiť až po nosnú stenu.Potom naniesť sanačnú omietku , podľa inštrukcií jej výrobcu( nie je to univerzálny postup,vzhľadom na to že nepíšete aký konkrétny tip sanačnej omietky sa chystáte použiť .Treba si prečítať technické listy od konkrétnej omietky).

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    .Cemix sanačná omietka je oné...Ak to máte malé množstvo tak vrecovaný baumit sanačná omietka .Ak je toho viac tak by som odporučil sanačnú prísadu Baurex.S tou mám najviac skúsenosti a nedám na ňu dopustiť.

    AnnaZam je offline (nepripojený) AnnaZam

    AnnaZam
    palo238 Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať v pivnici sa nám na obvodovom murive caa 10-15 cm od podlahy po vydúvala omietka chce tam použiť sanačnú omietku.Mohol by mi niekdo poradiť postup nanášania omietky a skusenosťi zo sanačnou omietkou.
    Ďakujem za odpovede!!!

    Doporučujem najskôr zistiť dôvod vlhnutia potom sanovať. Možno sa odstráni aj dôvod a riešenie bude konečné.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Prikladam vycuc, ktory bol uz tu na porade preberany, a tiez som potrebovala info. Je to skopirovanych par nazorov do wordu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.